۵ نکته در مورد لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰

نمایشگاه حریم سلطان و تور ارزان دبی
نمایشگاه حریم سلطان
تیر ۱۲, ۱۳۹۵
تور دبی و جشن روز مادر
۷ راه جشن گرفتن روز مادر
تیر ۱۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

۵ نکته در مورد لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰

لوگوی نمایشگاه در تور دبی

۵ نکته در مورد لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰ در تور دبی

لوگوی نمایشگاه در تور دبی
لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰ در برج خلیفه که بزرگ ترین و بلندترین برج جهان است، در ۲۷ مارچ نشان داده خواهد شد.
نمایشگاه۲۰۲۰ که در ۲۷ مارچ نشان داده می شود یک سنبل اماراتی است و به عنوان یک سنبل فرهنگی نیز نشان داده می شود.
در اینجا ۵ نکته از لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰ را برایتان شرح می دهیم.

تور دبی و نمایشگاه
۱٫ الهام طرح لوگو
الهام این لوگو از حلقه طلایی گرفته شده است. این رسم مصنوعی از سایت ساروق الحدید کشف شده. خود حلقه از طلای خالص ساخته شده و طرح های هنری کوچک بسیاری روی آن قرار دارد.
۲٫ داستان لوگو
این لوگو از یک معماری قدیمی به دست آمده که از ۴۰۰۰ سال پیش به وجود آمده است. این هنر زیبا از منطقه بینونه از ابودبی یافت شده است و به دست ساروق الحدید در دبی رسیده است. این اثر هنری همچنین به دست ملیه والی در شارژه رسیده و تا کوه های الراس و فوجراه برده شده است. این لوگو به مسافران تور دبی و جهانیان می گوید که این شهر دارای فرهنگ و ریشه می باشد. همچنین به جهانیان نشان می دهد که دبی همواره قطب اصلی ارتباطات و خلاقیت ها و اختراعات خواهد بود همانطور که در نسل های گذشته نیز چنین بوده است.
شیخ محمد ابن راشد المکتوم و رایم هاشمی، قانونگذار و رهبر دبی و وزیر او، لوگوی ۲۰۲۰ را در جلسه ای به ۱۹۰۰۰ نفر که در مراسم دعوت شده بودند نشان دادند.
۳٫ روند انجام پروژه نمایشگاه۲۰۲۰
یک رقابت میان ۳ نفر برای ساخت لوگو با خلاقیت هرچه تمامتر برگزار شد و توجه ۱۹۰۰۰ نفر بیننده را به خود جلب کرد. موضوع ساخت دقیقا شبیه نمایشگاه۲۰۲۰ بوده است. موضوع این لوگو” ارتباط میان مغز ها و ساختن آینده ” بوده است.

نمایشگاه و تور ارزان دبی
۴٫ رقابت کنندگان نهایی
رقابت کنندگان نهایی که در این مسابقه شرکت کردند، محمد ابن سهیل علی، از تونس، موزا المنصوری از دبی، بالیری یینیتسکی از مولدووا که همدان ابن محمد ابن راشد المکتوم به او تبریک گفته بود .
۵٫ معنای لوگو
طبق گفته رایم ابراهیم هاشمی، وزیر امور خارجه دبی، برای همکاری بین المللی و مدیر کل دبی، دفتر نمایشگاه۲۰۲۰، آن حلقه و دایره ای که لوگو از آن الهام گرفته شده بود، به معنی ارتباط یکپارچه، قدرت و انعطاف پذیری می باشد.
شیخ محمد گفت: “برای نمایشگاه ۲۰۲۰ دبی یک نماد واقعی و اصل را انتخاب کرده ایم و طرح لوگو نیز از تمدنی به دست آمده است که ۴۰۰۰ سال قدمت دارد.” این تمدن از گذشتگان ما بوده و ما آن را گرامی می داریم.” او افزود: “۴۰۰۰ سال گذشته مردم دارای خلاقیت و اختراعات فراوان بوده اند و ما نیز می خواهیم پیرو راه آنان بوده و ما در آینده تمدن را جاودان نگه می داریم.” او گفت: “دبی معدن طلا می باشد اما طلای اصلی شهروندانی هستند که در آن زندگی می کنند.”
طبق گفته ابراهیم ال هاشمی، برای ساخت لوگوی نمایشگاه مسابقه ای برگزار شد و ۱۹۰۰۰ نفر در آن شرکت کردند اما تنها ۳ نفر جزو رقابت کنندگان نهایی انتخاب شدند.

لوگوی نمایشگاه ۲۰۲۰ در برج خلیفه به نمایش در خواهد آمد.بارزرو تور ارزان دبی از این نمایشگاه دیدن کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *