یک تور خصوصی و بازدید از مناطق دیدنی در تور دبی

موزه معماری سنتی در تور دبی
موزه معماری سنتی در تور دبی
آبان ۱, ۱۳۹۵
رستوران در تور ارزان دبی
۵ رستوران دارای افطاری های خاص در دبی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
نمایش همه

یک تور خصوصی و بازدید از مناطق دیدنی در تور دبی

تور دبی و جاذبه ها

یک تور خصوصی و بازدید از مناطق دیدنی در تور دبی

بازدید از مناطق دیدنی


یک تور شاهانه و مجلل دبی را به طور خصوصی تجربه کنید. سفر با تور دبی، چهار ساعت و نیم طول می کشد و تجربه بسیار کاملی از مناطق قدیمی و مدرن گردشگری دبی را تجربه کنید. با یک ماشین ون کولردار، می توانید مناطق داخل شهر و خارج شهر دبی را مشاهده کرده و دیدن مناطق گردشگری دبی مانند مسجد جمیرا و آسمان خراش زیبای برج العرب را بستایید. مکان های تاریخی دبی مانند خانه های بادی را که در بستکیه وجود دارند مشاهده کنید. همچنین به سمت موزه دبی رفته و فرهنگ زمان قدیم را از نزدیک ببینید و از آن لذت ببرید. در آخر به دبی کریک رفته و با تاکسی آبی دبی به نام ابرا، به یک سفر آبی بروید و از بازار طلا و بازار ادویه دیدن کنید.
چیز هایی که در این تور تجربه خواهید کرد:
۱٫ یک سفر چهار ساعت و نیمه و بازدید از مناطق دیدنی دبی
۲٫ دیدن مناطق گردشگری مهم مانند برج العرب و ساحل جمیرا
۳٫ ستودن گنبد سفید مسجد جمیرا
۴٫ آموزش در مورد فرهنگ و شهر دبی و دیدن محله تاریخی البستکیه
۵٫ دیدن دبی و تجربه تاکسی آبی و بازدید از دبی کریک
۶٫ تجربه و بازدید از بازار طلا و بازار ادویه

تور دبی و جاذبه ها


تور خود را از زمانی که ون خصوصی و کولردار به هتلتان می آید شروع کرده و با راهنمای تور خصوصی خود آشنا شوید. سفر چهار ساعت و نیمه خود را با دیدن نمای بهترین ساختمان های دبی شروع کرده و صدای سر خوردن بر روی سنگ های روستای ماهیگیری را در شهر امروزی و فرهنگی دبی بشنوید. همچنان به رانندگی ادامه دهید تا به ساحل جمیرا رسیده و نمای ساختمان زیبای برج العرب را ببینید که به زیبایی و شکوه به نظر می رسد.

جاربه دیدنی در تور دبی


از راهنمایتان می شنوید که این ساختمان ارتفاعی حدود ۱۰۵۳ فوت را داراست و بلندترین برج جهان می باشد. به جمیرا که یکی از شهرک های زیبای شهر دبی است بروید. قطعا از دیدن ویلا های محشر و زیبای جمیرا سیر نخواهید شد. به راه خود ادامه دهید تا به منطقه البستکیه برسید. از قسمت های خاکی، شهرک های تاریخی و حیاط های قدیمی بگذرید و خانه هایی که برج بادی ساخته شده است را مشاهده کنید. در اینجا راهنمایتان به شما توضیح می دهد که چگونه این بادگیر ها موجب خنک کردن هوای خانه می شده اند. سپس به موزه دبی که دارای ساختمان قدیمی است و در قرن ۱۸ ساخته شده و تا امروز باقی مانده سر بزنید و از نزدیک با فرهنگ قدیمی دبی، وسایلی که در گذشته استفاده می کرده اند و آثار قدیمی آشنا شوید. سپس با تاکسی آبی ابرا دبی کریک به بازار طلا و بازار ادویه سر بزنید و از اجناس دیدنی آن بازدید کنید. در بازار ادویه می توانید ادویه های مختلف، عطر و مغز های پسته و دیگر چیز ها را خریداری کنید و در بازار طلا می توانید به دنبال طلا و جواهرات براق بگردید. در آخر با تجربه های فراوان و دستی پر از خرید به هتل خود باز گردیدو از تور ارزان دبی لذت ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *