کشفیات و تخفیف های تابستانی دبی

بازدید از کانال دبی
کانال دبی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۵
پارک اند ریزورت و تور دبی
مجتمع دبی پارک اند ریزورت
تیر ۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

کشفیات و تخفیف های تابستانی دبی

خرید استثنایی در تور دبی

کشفیات و تخفیف های تابستانی در تور دبی

تخفیف های تابستانی در تور دبی
فصل تابستان پیش روی ما است و دبی، به دلیل گرمای شدید، دارای بازدید کنندگان کمتری نسبت به دیگر فصول سال است. به همین دلیل تخفیف ها و کشفیاتی را برای عموم باز گذاشته است تا بهترین تجربه را باتور ارزان دبی در این شهر کسب کنند.

پارک های دبی
۱٫ آتلانتیس دِ پالم
در تابستان، دبی هر روز از روزی دیگر گرم تر می شود. در این پارک، می توان بهترین تفریحات مانند بازی با کوسه، لگون و چندین تفریح آبی دیگر انجام داد. مسافران تور ارزان دبی ای که از این پارک بازدید می کنند، دارای کلاه در زیر آب و لوازم مخصوص غواصی می باشند. در کنار کوسه ها و چندین گونه جانوران آبزی دیگر غواصی کنید. قیمت آکواریوم بزرگ آتلانتیس دِ پالم، ۲۷۵ درهم می باشد.

اسکی در تور دبی
۲٫ اسکی Play Mania
یک تفریح عالی، با دوستان و آشنایانتان با تور دبی در تابستان داشته باشید. در هیچ کشوری، نمی توانید در تابستان هم امکان اسکی را داشته باشید. اگر هوس اسکی کردید اما در فصل تابستان به سر می بردید، حتما دبی را جزو لیست سفر خود قرار دهید. از کار ها و تفریحاتی که می توانید در این مکان انجام دهید، زیپلاینینگ، اسکی تکنیکی و همچنین سر خوردن روی برف را انجام دهید.
زمانی که از سر شوق، خنده سر داده اید و از این مکان سرپوشیده تفریحی لذت می برید، به خاطر داشته باشید که سری هم به پنگوئن های آن بزنید. هزینه این مکان گردشگری، ۲۵۰ درهم می باشد.
آدرس: مجتمع تجاری دبی، البرشا

خرید استثنایی در تور دبی

۳٫ گالری پاریس
پاریس گالری یک نمایشگاه بسیار با شکوه است که در خود همه چیز دارد. این گالری بازدیدکنندگان را برای خرید اشیا فرا می خواند. اگر به خرید اجناس فرانسوی علاقه دارید، حتما به این گالری سر بزنید و از ۷۰ درصد تخفیف آن استفاده کنید. از اجناسی که می توانید در این گالری زیبا بخرید، جواهرات با شکوه، عطر های متنوع، لوازم آرایش فرانسوی با مارک های عالی، ساعت های خیره کننده و دیگر اجناسی که تخفیف ۷۰ درصد دارند. حراج اجناس این گالری تا ۳۱ آگوست می باشد.
گالری پاریس، مجتمع تجاری دبی مال


۴٫ تخفیف تابستان ساهارا سنتر
تخفیف تابستان ساهارا سنتر را به هیچ عنوان از دست ندهید. در این فروشگاه بی نظیر، همه وسایلتان را تا سقف ۲۰۰ درهم خریداری می کنید. همچنین می توانید از قرعه کشی که در آن فروشگاه انجام می شود در هنگام خرید اجناس استفاده کنید. جوایز قرعه کشی شامل: مرسدس بنز G500، یک پکیج دو نفره به سوییس به ارزش ۲۰۰۰۰۰ درهم و غیره. بنابراین فروشگاه ساهارا سنتر ارزش بازدید و خرید کردن را دارد. حراج این مرکز تجاری، تا پایان آگوست می باشد.
آدرس: خیابان الشارژاه، مرکز تجاری ساهارا سنتر
۵٫ بلیط ورودی تابستانی دبی
تا آخر تابستان، از هر جاذبه دیدنی دبی که بازدید می کنید، حدودا ۴۵ درصد از مبلغ ورودی آن ها کسر خواهد شد. برای تفریحات آبی سرپوشیده مانند آکواریوم دبی و باغ وحش دریایی دبی، کیدزنیر، سینما های دبی، سگا ریپابلیک و دیگر خدماتی که حراج می شوند.
مدت استفاده از این امکان تا ۵ سپتامبر بوده و قیمت آن ۲۵۰ درهم می باشد.
آدرس: خیابان فاین نشیال سنتر دیره
۶٫ موزه قهوه
اگر علاقهمند به قهوه و وسایل آن هستید، حتما به موزه خوش¬عطر قهوه سر بزنید. این موزه، انواع قهوه ها در جهان را به شما ارایه می دهد. همچنین در این موزه روش های بو دادن قهوه را به طور کامل فرا خواهید گرفت. ورودی این موزه ۳ درهم برای بزرگسالان و ۱ درهم برای کودکان است.
آدرس: ویلای ۴۴، منطقه الوهیدی هیستوریکال، بر دبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *