چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم

جنگل ابر در تور دبی
جنگل ابر در تور دبی
آذر ۱۷, ۱۳۹۵
چگونه در دبی ماشین کرایه کنیم
آذر ۲۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم

چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم

چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم

تجارت در دبی


برای مسافران تور دبی، راه اندازی تجارت ممکن است تنها یک هفته به طول بیانجامد. اما قبل از کارهای معمول، باید چند نکته را از قبل بدانید و آن ها را رعایت کنید:
۱٫    نوع تجارت در دبی
دانستن نوع تجارت شما برای گرفتن گواهی ها و مدارک لازم بسیار اهمیت دارد. چه تبلیغاتی، حرفه ای یا مدارک اقتصادی، نوع عملتان را مشخص می کند. با این حال در زمان انتخاب، اقتصاد جواهرات، فعالیت های دامپزشکی و غیره، تاییدیه ها و تصمیم گیری های دیگری نیاز دارد تا توسط دولت گرفته شود. لیست مشاغلی که می توانید از میانشان انتخاب کنید و در دبی آن ها را افتتاح کنید در بخش پیاده سازی اقتصادی دولتی “DED”  وجود دارد. این لیست بیش از ۲۱۰۰ فعالیت را در خود جای داده است که می توانید از میانشان انتخاب کنید. اگر فعالیت مورد نظر خود را پیدا نکردید باید حتما با این بخش تماس بگیرید.
۲٫    مالکیت
به عنوان یک فرد خارجی، اگر تمام سهام شرکت را برای خود بخواهید، می بایست مکان و مدرک را خودتان در یکی از مناطق آزاد انتخاب کنید. چندین فعالیت وجود دارند که هر منطقه ای آن ها را انجام می دهد و دانش کافی از مرحله اول، شما را کمک می کند تا بهترین انتخاب را انجام دهید. تقریبا نزدیک ۴۵ منطقه آزاد در دبی وجود دارد. 
۳٫    فرم قانونی
بسته به موقعیت، مکان و نوع تجارتتان، قوانینی وجود دارد که باید آن ها را بپذیرید. به طور مثال اگر برنامه¬ریزی شما مشاوره قانونی می باشد، این کار را می بایست به عنوان یک شعبه از یک شرکت بزرگ که در دبی شناخته شده باشد انجام دهید. مثلا به عنوان فروش محصول نمی توانید بدون شریک تجاری که شهروند دبی باشد این کار را انجام دهید. هر منطقه آزاد، شرایط خاص خود را دارد. شما می بایست آن ها را در وبسایت های رسمی مناطق آزاد ببینید.
۴٫    نام تجاری
دانستن نام تجاری یکی از کار هایی ست که تاجران تور ارزان دبی، باید آن را انجام دهند. نام تجاری باید نشان¬دهنده طبیعت محصول باشد و یا یکی از شعبه های یک شرکت باشد. تمام نام های تجاری و قوانین آن ها را می توانید در سایت رسمی DED بیابید.
۵٫    سرمایه
سرمایه شما معمولا بر اساس تفاهم نامه انجمنی است که شرکت را در آن ثبت می کنید. در برخی موارد، می توانید کمترین سرمایه را در شرکت بگذارید.
۶٫    دفتر تجاری
زمانی که کار های اولیه به پایان رسید، می توانید به دنبال یک دفتر مناسب برای خود بگردید. این دفتر می تواند در منطقه آزاد باشد. معمولا مسافران تور ارزان  دبی از این منطقه بسیار دیدن کرده و از آن ها خرید می کنند. اگر یکی از مناطق آزاد را انتخاب کرده و دفتر مورد نظر را پیدا کنید، می توانید امکاناتی نظیر آب، برق، تلفن، اینترنت و غیره را به راحتی داشته باشید.

۷٫    کارمند
طبق فرم های قانونی DED، می بایست فردی را به عنوان مدیر استخدام کنید تا مراحل کار را ببیند و تا زمانی در دفتر بماند که ثبت نام شما پذیرفته شود. اما باز هم استخدام مدیر بستگی به مدرک و گواهی شما دارد.
۸٫    پشتیبانی محلی

چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم


طبق قوانین پیاده سازی دولتی، شرکت باید یک شریک یا راهنما را داشته باشد که از شهروندان محلی باشد. 
اما در مناطق آزاد، راهنمایی ها توسط تلفن صورت می پذیرد و نیازی به استخدام افراد محلی نمی باشد. با این حال، مناطق مختلف با یکدیگر متفاوت هستند.
فرودگاه یکی از مناطق آزادیست که مسافران تور ارزان دبی بسیار در آن حضور دارند و بهترین مکان برای فروش محصول می باشد. بنابراین اگر این برنامه¬ریزی ها را از قبل انجام داده اید، پیشنهاد می کنیم با تور دبی وارد این شهر شده و تجارت خود را، راه بیندازید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *