جوما و خانه عبید تانی در تور دبی
بازدید از جوما و خانه عبید تانی در تور دبی
شهریور ۳, ۱۳۹۵
چند رویداد تابستانی در تور دبی
چند رویداد تابستانی ۲۰۱۶ با تور ارزان دبی
شهریور ۸, ۱۳۹۵
نمایش همه

چتربازی در تور دبی

چتربازی در تور دبی

چتربازی در تور دبی

چتربازی در تور دبی
از کودکی رویای پرواز را در سر داشتید، اکنون می توانید رویایتان را ببینید که به واقعیت پیوسته است. در مرکز تفریحی سرپوشیده چتربازی، می توانید افراد را ببینید که مانند پرنده پرواز می کنند. این مکان برای کودکان بسیار امن است، برای نوجوانان بسیار هیجان انگیز است و برای بزرگ سالان بسیار چالش بر انگیز می باشد. چتربازی تجربه ای نزدیک به پرواز پرندگان برای انسان به شمار می رود. زمانی که پرواز می کنید، برای چند دقیقه در هوا معلق خواهید بود. یادتان باشد که برای دوستان و آشنایان خود دست تکان دهید. زمانی که روی هوا هستید یک مربی در کنارتان قرار دارد که اطلاعات و آموزش های لازم را به شما خواهد داد. در تونل ها تهویه هایی تعبیه شده است که شما را خنک نگه می دارد و موجب می شود حس پرواز را تجربه کنید.

چتربازی در تور ارزان دبی
نگران نباشید اگر تجربه پرواز و چتربازی را ندارید. تازه کاران و افراد در سنین ۳ سال به بالا همگی می توانند چتربازی را در تور ارزان دبی امتحان کنند. در هنگام پرواز، آموزش ها و نکات لازم برای پرواز را از مربیان می آموزید و بعد این فعالیت هیجان انگیز را تجربه می کنید. نکاتی که مربی به شما آموزش می دهد سرعت پرواز شما را افزایش می دهد. پس از این تجربه جالب، می توانید یو اس بی که پروازتان در آن ضبط شده است را بگیرید و به عنوان یادگاری به خانه برده و به دوستان و آشنایان نشان دهید. چتربازی دبی، مکانی است که می توانید جشن تولد برگزار کرده، تیم جمع کنید و کارهایی از این قبیل را انجام دهید. آی فلای دبی، محوطه ای برای شما بنا کرده است که بتوانید هیجان، امنیت و چالش را در کنار یکدیگر تجربه کند.

چتربازی
برند های بزرگ و معروف، تنها چیزی نیست که از مجتمع تجاری مردیف انتظار می رود. در این مجتمع تجاری، یک مرکز تفریحی سرپوشیده چتربازی قرار گرفته است که بزرگترین مرکز تفریحی جهان می باشد. در این مرکز تفریحی نه تنها تونل های بادی را که به مجتمع تجاری متصل است خواهید دید، بلکه می توانید یک تونل عمودی را ببینید. به عبارتی می توانید بالا ترین ارتفاع را پرواز کنید. می توان گفت که ارتفاع این چتر به ۱۰ متر می رسد. این تفریح هیجان انگیز تنها برای بزرگسالان نیست بلکه برای کودکان بالای ۳ سال نیز این تفریح جالب در نظر گرفته شده است.
بر نیروی جاذبه غلبه کنید و در این مکان سرپوشیده چتربازی، پرواز کنید. در چتر بازی می توانید هنر، تکنولوژی، پرواز، و غیره را کنار یکدیگر به راحتی داشته باشید. مربی ماهری به شما حرکاتی که باید با بدنتان انجام دهید تا بر پروازتان کنترل داشته باشید را آموزش می دهد. پرواز شگفت انگیز شما تنها دو دقیقه به طول می انجامد اما با پرداخت قیمت اضافه تر، می توانید به زمان پروازتان بیفزایید. در تونل بادی این مکان، فن هایی برای خنک کردن، دو تیوپ آکرولیکی و یک استیج که می تواند ۱۲ چترباز را به طور همزمان در خود جای دهد. این تجربه جالب در تور دبی موجب لبخند شما در تمام عمر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *