پرواز با فلای بایک در تور دبی
پرواز با “فلای بایک” در تور دبی
آبان ۲۴, ۱۳۹۵
ماه عسل در دبی
پیشنهادات فوق العاده برای ماه عسل با تور دبی
آبان ۲۹, ۱۳۹۵
نمایش همه

پلکان دبی

پلکان در تور دبی

پلکان دبی

پلکان دبی


زمانی که این پلکان کامل شود، این منظره، تبدیل به یک منطقه گردشگری بسیار تماشایی می گردد و بهترین جا برای مسافران تور دبی و بازدید کنندگان می گردد که بتوانند به راحتی ورزش کنند و یا منظره جادویی شهر را بنگرند. 
دبی در حال پیشرفت بوده و مناظر زیبایش روز به روز افزایش میابد. پلکان دبی ممکن است شما را بسیار متعجب کند اما دقیقا قرار است پلکان دبی نیز مانند دیگر کشور ها ساخته شود. طبق گفته مسئولین برنامه ریزی دبی، چگونگی تنظیم پلکان به طور کامل توضیح داده شده است و قرار است برای ورزش و تفریح، بهترین مکان شود. این پلکان فعلا تنها یک مفهوم کلی است و مکان اجرا و طرح اجراییش هنوز مشخص نشده است. شهرداری دبی، تعداد بیشماری از پروژه های جدیدش را در دیدار با قانونگذار و شیخ دبی، شیخ محمد ابن¬راشد المکتوم، بازگو نمود. 
یکی از پروژه هایی که دبی را سرسبز تر از معمول کرده و آن را تبدیل به یک شهر پایدار می کند، پلکان دبی می باشد. در سال ۲۰۲۱، مسافران تور ارزان دبی قرار است تجربه جدید را با ۵۰۰ پله داشته باشند. یکی از چیز هایی که در مورد این منطقه گفته می شود، این است که قرار است دبی با داشتن یک منظره بی نظیر، دوباره شکوفا شود. هدف به وجود آوردن چنین شاهکار هایی، ترویج فرهنگ و گسترده کردن ورزش می باشد. 
این بنا و منظره تاریخی از جمله مکان هایی¬ست که جهان به خود ندیده است. همانطور که می دانید، تعداد زیادی از کشور ها در جهان مانند ارمنستان، وجود دارند که دارای پلکانی عظیم می باشند اما تفاوتشان این است که آن پلکان شما را به یک مکان هدایت می کند اما این مقصدی که قرار است پس از بالا رفتن از پله ها به آن برسید، یک مکان نیست. پلکان دبی شما را به یک مکان به یاد ماندنی نمی رساند بلکه هیچ مقصدی در آن وجود ندارد. این پلکان بازدید کنندگان تور دبی که علاقهمند به ورزش می باشند را به سمت یک منطقه با فضای باز هدایت می کند. طبق گفته شهرداری، بازدید کنندگان تور دبی و شهروندان، می توانند از این پلکان استفاده کرده و به عنوان ورزش به آن نگاه کنند. ورزش پلکانی به این معنی است که می توانند از این پله ها بالا و پایین بروند. اما امنیت مردم جامعه نیز یکی از مشکلاتی می باشد که باید حل شود. این پروژه به شدت نیاز به برنامه ریزی و مشخص کردن جزییات دارد.

پلکان در تور دبی


این پروژه هم برای مسافران تور دبی و هم شهروندان بسیار جذاب خواهد بود. تنها موضوعی که باید رعایت شود امنیت می باشد اما زمانی که جزییات کلی پروژه پذیرفته شده و قرارداد صورت گیرد، این جزئیات نیز رفع خواهد شد. گفته شده است که با بالا رفتن از پلکان می توان آسمان خراش دبی و قاب دبی یا  (Dubai Frame) را نظاره کرد.
شهرداری دبی همچنین اعلام کرد که قرار است یک پارک مخصوص گلف نیز ساخته شود که دارای ۱۰۰ هکتار می باشد. از این پارک انتظار می رود که چیزی کمتر از پارک آبی سافاری نداشته باشد. این پارک، طبق گفته شهرداری، قرار است ۱۸ جلسه کلاس و یک جلسه کوتا کلاس گلف داشته باشد. بنابراین مسافرانی که با تور دبی ارزان به این شهر سفر می کنند، می توانند کلاس رایگان گلف را نیز در این پارک تجربه کنند.
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *