پرواز با “فلای بایک” در تور دبی

پاساژ عربی
پاساژ عربی دبی (Mal of Arabia)
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
پلکان در تور دبی
پلکان دبی
آبان ۲۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

پرواز با “فلای بایک” در تور دبی

پرواز با فلای بایک در تور دبی

پرواز با "فلای بایک" در تور دبی

 

 

پرواز با فلای بایک در تور دبی

پرواز با دوچرخه، از اولین جاذبه های گردشگری بود که در سال ۲۰۱۴ برای علاقهمندان به دوچرخه سواری به همراه پرواز به وجود آمد. با دوچرخه و موتور، می توانید بر بالای جاذبه های گردشگری، مجسمه ها، و دریا پرواز کنید. همچنین می توانید از سفر خود عکس گرفته و لحظات خاطره انگیز خود را ضبط کنید. طبق گفته مدیر فلای بایک، "توریستان تور دبی می توانند هم به صورت اجاره ای این دوچرخه ها و موتور ها را استفاده کنند و هم با یک راهنما از مناطق دیدنی دبی دیدن کنند."

 

پرواز در تور دبی


برای امنیت مسافران تور ارزان دبی، پیشنهاد می کنیم از رانندگان مورد اعتماد آژانس های مسافرتی کمک بگیرند. طبق گفته مدیر اجرایی این تور هیجان انگیز، می بایست دارای گواهینامه بین المللی باشند. انعطاف در این تور آنقدر زیاد است که مسافران می توانند محل سوار و پیاده شدن و همچنین عکس گرفتن خود را مشخص کنند. به خاطر داشتن سفری خاطره انگیز تر، سیستم های صوتی با ۶ بلندگو بر روی هر دوچرخه نصب شده است که مسافران از آن لذت خواهند برد. پیشنهاد می کنیم پرواز را در شب هنگام، امتحان کنید زیرا شب دبی بسیار زیبا و درخشان می باشد. امنیت این موتور ها بسیار بالا می باشد به طوری که راننده نمی تواند بیشتر از ۷۰ کیلومتر سرعت داشته باشد. 

پرواز در دبی


این رانندگان آشنا به بزرگراه ها و پیاده روهای دبی بوده و همه ی آن ها سابقه حداقل ۵ سال را دارند. مسافران می توانند به راحتی با رانندگان به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند. زمانی که از مناظق دیدنی دبی بازدید می کنید، رانندگان برایتان از تک تک مناطق صحبت می کنند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار می دهند. در طول مسیر با یک میکروفون با راننده در ارتباط می باشید.

لذت پرواز در تور دبی


این روش جدید و بسیار هیجان انگیز، مسافران تور ارزان دبی را بسیار راضی و خوشنود خواهد کرد. این تور مسافران را دعوت به انتخاب یکی از ۱۸۰۰ موتور خواهد کرد. این موتور ها دارای رانندگان حرفه ای بوده و دارای امنیت بسیار بالایی در سال ۲۰۱۶ شده اند. این تور، از جمله وسایل و فعالیت هایی است که می توان بسیار به طبیعت و آزادی نزدیک تر شد. مسافران و رانندگان این تور می بایست دارای گواهینامه های بین المللی دو یا سه وسیله چرخدار باشند. این تور ها دارای گردش روزانه و شبانه می باشند که از جاذبه های گردشگری مانند برج خلیفه، امارات مال، آتلانتیس، برج العرب، وایلد وادی و غیره می باشد. مسافران تور دبی می توانند از بالا بر فراز آسمان آبی و زیبای دبی، این مناطق را بنگرند. این دوچرخه ها دارای سیستم ایمنی بسیار قوی می باشد. چیز هایی که موجب جذاب تر شدن این تور می شوند، به جز سیستم موسیقی، راهنما های آبی هستند که در هنگام شب روشن می شوند. 
از نظر بی همتایی، شرکت طراح این موتور سیکلت ها، دارای موتور های افسانه ای، وسایل امن و راحت، موسیقی های کلاسیک زیبا و غیره را دارا می باشند تا مسافران از لحظه لحظه سفر خود لذت ببرند. 
بنابراین اگر برنامه سفر با تور ارزان دبی را دارید، حتما این تور را انتخاب کرده و لحظات به یاد ماندنی برای خود بسازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *