موزه آینده و تور دبی
موزه آینده، بهترین موزه جهان در دبی
تیر ۵, ۱۳۹۵
لوگوی نمایشگاه در تور دبی
۵ نکته در مورد لوگوی نمایشگاه۲۰۲۰
تیر ۱۴, ۱۳۹۵
نمایش همه

نمایشگاه حریم سلطان

نمایشگاه حریم سلطان و تور ارزان دبی

نمایشگاه حریم سلطان

نمایشگاه حریم سلطان در دبی
این نمایشگاه فرهنگی طراحی و ظاهر قصر توپکاپی را نشان می دهد. قصر حریم سلطان، در گذشته به حکومت عثمانی تعلق داشته و در آن دکوراسیون داخلی، لباس های متفاوت، جواهرات شگفت انگیز آن زمان و دیگر وسایل می باشد. ورودی بازدید از این نمایشگاه زیبا و حیرت انگیز، برای هر نفر ۱۰۰ درهم خواهد بود.
این نمایشگاه از ۱۰ تا ۳۰ مارچ باز است و مسافران تور دبی، می توانند به راحتی از آن بازدید کنند.
نمایشگاه حریم سلطان در سال ۲۰۰۹ افتتاح گردید. بر اساس حکومت عثمانی، و به دلیل زنده نگه داشتن این رویداد تاریخی، این نمایشگاه برگزار گردید. طرفداران این نمایشگاه، قرار است فرهنگی که در میان این تاریخ نهفته است را از نزدیک لمس کنند.

نمایشگاه حریم سلطان و تور ارزان دبی
این نمایشگاه راه خود را به سوی جهانیان باز کرد و در سال ۲۰۱۴ افتتاح گردید. این نمایشگاه در استانبول ترکیه برگزار می گردد. این دومین سال است که این جشنواره ترکیه را ترک کرده و قرار است به بهترین نحو در دبی برگزار گردد. این نمایشگاه، بازدید کنندگان تور ارزان دبی را به سفری در قصر حریم سلطان می برد. بازدید از قصر حریم سلطان، به بازدیدکنندگان حس بودن در قصری را میدهد که در آن قدرتمند ترین انسان ها زندگی می کردند و بزرگ ترین مکان حکومتی و محل قانونگذاری عثمانی در آنجا قرار داشت. از اولین فصل و قسمت های اول تا آخرین قسمت ها، را که جزو فراموش نشدنی ترین قسمت ها بودند، را میتوانید مشاهده کنید. این نمایش زنده قرار است لباس ها، جواهرات، طراحی های آن زمان و غیره نشان داده می شود. بازدیدکنندگان قرار است از نزدیک وسایل هنری ساخته شده و صنایع دستی آن زمان را مشاهده کنند. همچنین لباس هایی که در سریال حریم سلطان در زمان سلطان سلیمان وجود داشت نیز مورد بازدید قرار خواهد گرفت. زمانی که نمایشگاه حریم سلطان برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ افتتاح گردید، هیچ کس انتظار نداشت که حکومت عثمانی دوباره برای چندمین بار به جهان حمله کرده و بر آن سلطه یابد.
در فصل اول، این سریال، مورد توجه کشور ایتالیا و چین قرار گرفت. پس از آن ۵۴ کشور، این نمایشگاه را حمایت کردند. نمایشگاه حریم سلطان، سالیانه بیش از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده را به خود جذب می کند.

نمایشگاه حریم سلطان
آن زمان که این نمایش الکساندرا را به عنوان معشوقه سلیمان معرفی کرد و تا زمانی که این زن، مهمترین فرد در زمان عثمانی گردید، برای تمام بازدیدکنندگان جذابیت دارد.
این قصر به زیبایی در این گالری و نمایشگاه ها قرار داده شده است تا حس بودن در آن زمان را به بازدیدکنندگان تور دبی بدهند. حمام ترکی قدیمی نیز در این قصر تعبیه شده است. همچنین حرمسرای سلطان، جواهرات با ارزش و درخشانش به این نمایشگاه روح بخشیده اند.
حس غذا خوردن با سلطان سلیمان و خانواده اش را در این قصر به خوبی می توانید تجسم کنید. این نمایشگاه ۲۰۰۰ متر مربع، شما را به جهان سلطان سلیمان می برند.
اگر علاقه مند به بازدید از این نمایشگاه زیبا و خرید از وسایل صنایع هنری عثمانی هستید، یک تور ارزان دبی رزدو کنید و به این نمایشگاه در دبی سر بزنید. زمان برگزاری این نمایشگاه از ۱۹ دسامبر تا ۲۰ فوریه می باشد.
هزینه ورودی به گالری، ۱۰۰ درهم می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *