منطقه بر دبی
بازدید از منطقه بر در تور ارزان دبی
مهر ۲۶, ۱۳۹۵
موزه معماری سنتی در تور دبی
موزه معماری سنتی در تور دبی
آبان ۱, ۱۳۹۵
نمایش همه

موزه پلیس در تور دبی

موزه پلیس دبی

موزه پلیس در تور دبی

موزه پلیس دبی


قلعه پلیس در سال ۱۹۳۹ ساخته شده و در مکان استراتوژیک منطقه دیره قرار گرفته است. این مکان اولین ایستگاه پلیسی است که مقر دادستانی و دادگاه مدنی در آن زمان، می باشد که در آن دفاتری مانند: دفتر فرمانده کل قوا در آن زمان وجود داشته است. همچنین اتاق بازجویی، دادگاه و اتاق های بازداشتگاه، در اوایل سال ۱۹۹۰ وجود داشته است. این مکان دوباره بازسازی شده است و منابع و اثار باستانی آن نیز حفظ شده می باشد. در سال ۱۹۹۷، بینانگذار، قانونگذار و رهبر دبی، شیخ محمد ابن راشد المکتوم، دستور داد تا یکی از قسمت های آنجا را تبدیل به موزه عمومی کنند. هدف انجام این کار، دانستن و دانش بازدید کنندگان تور دبی از دفاتر پلیس آن زمان و امنیت و خدمات ارایه شده در ان زمان را نشان می دهد. بازدید کنندگان موزه پلیس که دارای اتاق های نمایش نیز می باشد، فرصت این را دارند که مدل های مختلف یونیفرم پلیس را ببینند و لباس های سنتی محلی را از لباس های مدرن تشخیص دهند. همچنین می توانند آثار دیدنی بسیاری که در این موزه وجود دارد مانند اسلحه ها، مدال ها و نشان افتخاراتی که از آن زمان تا کنون در آنجا وجود داشته را نشان دهند.

موزه پلیس و تور دبی


همچنین ماکت های بازداشتگاه و اتاق بازجویی نیز در آنجا وجود دارد که بازدید کنندگان می توانند آن را ببینند. همچنین مستنداتی نیز وجود دارد که ارتش و اعضای پلیس را که از سال ۱۹۵۶ در دبی تشکیل شده اند را اثبات می کند.
بازدید کنندگان  می توانند پرونده های رهبران پلیس را تماشا کنند. پرونده های پلیسان خبره و رهبران و فرماندگان از سال ۱۹۵۶ تا کنون موجود است.
بازدید از موزه پلیس، شما را قادر می سازد تا فرصت داشته باشید و بتوانید دقت بسیاری که پلیسان از ۶۰ سال گذشته تا کنون داشته اند را کشف کنید. همچنین می توانید جنبه های گوناگون از سرویس امنیتی را نیز که تا کنون پابرجا است را نیز کشف خواهید کرد. این خدمات و سرویس های امنیتی بوده است که دبی را به امن ترین شهر کنونی تبدیل کرده است. همچنین می توانید کار های امنیتی گذشته تا به امروزه را مشاهده کنید و تغییر و تحولات و پیشرفت را به راحتی ببینید. امروزه، رهبری دبی و خدمات امنیتی پلیس دبی بسیار مدرن شده و همواره سعی در حفظ و نگهداری آن خواهند داشت.

موزه پلیس و تور ارزان دبی


این موزه در منطقه ناییف دبی در دیره واقع شده است و مساحت آن ۱۰۰ متر مربع می باشد. ساعات کاری این موزه از ۸ صبح تا ۱۴ می باشد. هزینه ورودی برای مسافران تور ارزان دبی رایگان می باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما به این مکان سر بزنید.
راهنما نیز به طور رایگان برای مسافران تور ارزان دبی وجود دارد.
اگر با اتوبوس به این موزه می روید می توانید از ایستگاه السبکا استفاده کنید.
همچنین کسانی که با رفت و آمد با مترو راحت تر می باشند می توانند از ایستگاه بانیاس استفاده کنند.
پیشنهاد می شود از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید زیرا این موزه در مکان شلوغی ساخته شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *