موزه پلیس دبی
موزه پلیس در تور دبی
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
تور دبی و جاذبه ها
یک تور خصوصی و بازدید از مناطق دیدنی در تور دبی
آبان ۳, ۱۳۹۵
نمایش همه

موزه معماری سنتی در تور دبی

موزه معماری سنتی در تور دبی

موزه معماری سنتی در تور دبی

موزه معماری سنتی


موزه معماری سنتی در خانه ای که در سال ۱۹۲۸ ساخته شده است واقع شده که مربوط به شیخ جوما ابن المکتوم صاحب آن بوده است. این موزه در نزدیکی آبنمای دبی و خانه شیخ سعید ابن المکتوم واقع شده است. این خانه شامل ۱۰ اتاق با یک حیاط بیرونی تشکیل شده است. در مرکز خانه یک هال ساخته شده است که به همه طرف مشرف است. این خانه طوری طراحی شده است که نمونه بارز معماری و هنر قدیمی می باشد.همچنین انتخاب وسایل و اجناسی که در خانه به کار رفته است نیز بسیار ستودنی می باشد. موزه معماری سنتی از موادی چون مرجان، سنگ، گچ، برگ و تنه درختان نخل، چوب صندل و دیگر وسایل ساخته شده است. بازدید کنندگان تور دبی، قرار است با بهترین مکان شهرداری آشنا شده و سبک معماری را بشناسند. همچنین قرار است فرهنگ مردم دبی و انتخاب هایشان در زمان گذشته را از نزدیک ببینند. این تعریفات در مستندات، تصاویر، داده ها، نمودارها، نمونه ها و مجسمه ها نشان داده شوند که همه آن ها در اندازه های واقعی تشکیل شده اند. این تصاویر نشان دهنده پیاده سازی ساختمان قدیمی در مردم دبی گذشته می باشد. این موزه دارای ۹ طرف است که نشان دهنده ساختار سنتی امارات متحده عربی می باشد. آن ها تفاوت های پیاده سازی های شهرداری گوناگون را نشان می دهند چه ساحلی و یا روستایی، و چه صحرایی باشد یا کوهستانی همه، همراه با خانه های مختلف با ابزار های متفاوت نشان دهنده فرهنگ غنی دبی می باشد.

موزه معماری سنتی در تور دبی


ساختار معماری گوناگون و وسایل زینتی که از گچ، چوب یا شیشه، ابزار و مواد و اجناس ساختمان های قدیمی ساخته شده است. بازدید کنندگان تور ارزان دبی با دیدن ماکت های انسانی از دنیای واقعی عرب، بسیار شگفت زده خواهد شد. در این موزه، بازسازی هایی که روی بنا انجام شده، اجناس و لوازمی که برای خانه استفاده شده و دیگر چیز ها را از نزدیک خواهد دید. بازدید از این ساختمان یک فرصت استثنایی را به انسان می دهد که تجربه بی همتایی را بشناسید که در زمان های گذشته قادر به ساخت مکان های گوناگون بوده است.
با توجه به کم بودن منابع طبیعی در شهر دبی، مهارت ساخت و ساز در مردم شهر ریشه دوانده است. همین هنر ها و مهارت ها موجب شده است تا راه پیشینیان خود را برگزیده و اکنون، بلندترین و بزرگترین برج ها و دیگر معجزات را خلق کنند. ساختمان موزه، معماری و سنت دبی را به شما نشان می دهد که دبی از دیرباز تا کنون در حال پیشرفت شهر و مدرن کردن آن می باشد. همچنین این ساختمان های مدرن که در سال های اخیر به وجود آمده است و ساختمان هایی که اکنون نیز در حال ساخت هستند، همه و همه، به دلیل هوش و مهارتی است که از پیشینیان شان به ارث رسیده است.

موزه معماری سنتی در تور ارزان دبی


این موزه دارای ۱۱۰ متر مربع می باشد.
برای بازدید از این بنای تاریخی باید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ مراجعه کنید. برای ورودی، هیچ هزینه ای گرفته نخواهد شد و رایگان می باشد.
در تور دبی راهنمای تور نیز به طور رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
بازدید از این منطقه توسط ایستگاه اتوبوس و مترو امکان پذیر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *