موزه آینده، بهترین موزه جهان در دبی

پارک اند ریزورت و تور دبی
مجتمع دبی پارک اند ریزورت
تیر ۲, ۱۳۹۵
نمایشگاه حریم سلطان و تور ارزان دبی
نمایشگاه حریم سلطان
تیر ۱۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

موزه آینده، بهترین موزه جهان در دبی

موزه آینده و تور دبی

موزه آینده، بهترین موزه جهان در دبی

موزه آینده و تور دبی
دبی، همواره در حال ساخت عجایب و دیدنی های متفاوت است که همه بهترین در جهان شناخته شده اند.
دبی، اعلام کرده است که قرار است یک موزه به نام فیوچر در این شهر ساخته شود. علاوه بر جاذبه های گردشگری که در این شهر ساخته شده اند، مانند: دبی مال، برج خلیفه، پارک جمیرا، موزه دبی، مسجد جمیرا و دیگر مکان های گردشگری، دبی همچنان به ساخت مناطق گردشگری که هر کدام بهترین جاذبه های جهان به شمار می روند ادامه می دهد. موزه آینده یا فیوچر، قرار است یک مکانی بزرگ برای طراحان، هنرمندان و مخترعانی باشد که در سراسر جهان زندگی می کنند. مخصوصا اختراعاتی که قابل درک باشند بیشتر مورد تایید قرار می گیرند. این موزه دبی، به تاریخ و فرهنگ گذشته می پردازد و همچنین به هنر گذشته نیز می پردازد این موزه های دبی، معمولا به بازسازی هنر، اجاره آثار هنری و خریدنشان، شهرت بسیار دارند. آن ها آثار هنری را خریداری می کنند که ارزش هنری و بازدید را داشته باشد. موزه فیوچر، در نوع خود بهترین در جهان به حساب می آید. این موزه، از لحاظ هنری و فرهنگی گران قیمت ترین موزه ها به شمار می رود. ارزش این موزه حدود ۱۳۶ میلیون دلار است. این موزه از گرانترین موزه هایی می باشد که در چند سده گذشته ساخته شده است. این موزه قرار است مرکزی برای هنر و هنرمندان باشد که می خواهند تحقیقات هنری به عمل آورند. موزه فیوچر، در نزدیکی منطقه اقتصادی و فاصله ۷ دقیقه ای تا برج خلیفه که یکی از بزرگ ترین برج جهان به شمار می رود، است.با رزرو تور ارزان دبی دیدن این مکان را تجربه کنید.
گرچه این موزه قرار است از آثار تحقیقاتی که در خود به وجود می آید استفاده کند و آن ها را برای نمایش ارایه دهد، کشفیات خارج از امارت و محصولات آن، نیز مورد استقبال مسافران تور دبی قرار می گیرد.

موزه آینده در دبی
ساخت بنای موزه تا سال ۲۰۱۷ ادامه دارد و احداث آن تا حدی انجام گردیده و طرح گچ بری آن انجام شده است.
به طور قطع، دانشمندان و محققان، پس از ساخت این موزه، از طرز ساخت و هنر هایی که در آن قرار می گیرد، خوشحال می گردند.

موزه آینده وتور ارزان دبی
این موزه قرار است، شبیه ساز هنر های جهانیان باشد که تا آن زمان، در تصوراتشان قرار داد و قرار است در سال ۲۰۱۷، آن را به صورت عملی اجرا کرده و در اختیار بازدیدکنندگان تور دبی، قرار دهد.
این موزه قرار است طراحان، هنرمندان، دانشمندان، اقتصاد دانان مخترعین و محققان را در کنار یکدیگر جمع کند تا با هم، پدیده های عجیب و بی نظیری را با کمک یکدیگر به وجود بیاورند.
موزه فیوچر، طبق دستور قانونگذار دبی، محمد ابن راشد المکتوم واقع شده است که در راستای نوع آوری و خلاقیت در امارتش تلاش می کند. طبق گفته او: موزه فیوچر، به کسانی تعلق دارد که بتوانند آن را طراحی کنند، بسازند، مدیریت کنند، و تصورات خلاق داشته باشند.ممکن است این موزه، طوری نباشد که انتظار آن را دارید اما این مکانی ست که دبی نیازمند آن است.

آدرس این موزه قرار است در برج امارت واقع شده باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *