معرفی یکی دیگر از آسمانخراش های جدید در تور دبی

بازدید از مرکز شیخ محمد ابن راشد
بازدید از مرکز فرهنگی شیخ محمد ابن راشد در تور دبی
مهر ۱۹, ۱۳۹۵
خانه در دبی
مناطق گران برای اجاره در دبی
مهر ۲۴, ۱۳۹۵
نمایش همه

معرفی یکی دیگر از آسمانخراش های جدید در تور دبی

آسمان خراش تور دبی

معرفی یکی دیگر از آسمانخراش های جدید در تور دبی

آسمان خراش تور دبی


دبی همیشه انسان را با برج های بلند و آثار دبدنیش به تعجب وا می دارد. اکنون بار دیگر با ساخت یک برج عظیم، موجب تعجب جهانیان گردیده است. نام این آسمانخراش زیبا، "Dubai Creek Harbor" می باشد. این پروژه توسط شرکت امار پیاده سازی شده است. ساختمان این مجموعه زیبا تقریبا ۳ میلیون و ۵۰۰ درهم خرج برداشته است. نکته جالب توجه این است که این برج از بلندترین برج جهان که برج خلیفه است بلندتر است. ارتفاع این برج ۱۰۰۰ متر خواهد بود. انتظار می رود که این ساختمان در سال ۲۰۲۰ تکمیل شود. این ساختمان از گل زنبق و ساختار اسلامی الهام گرفته شده است. به دلیل طراحی بسیار شفاف و بافت آن، معماری این ساختمان بسیار مدرن خواهد بود. پیاده سازان چنین پیش بینی کرده اند که بازدیدکنندگان تورارزان دبی، می توانند بر بالای ساختمان رفته و قرار است یک دژ برای نگریستن گذاشته شود که خود آن فضایی جادویی را به وجود می آورد.

آسمان خراش در تور دبی


شیخ محمد ابن راشد المکتوم، قانونگذار دبی، خاطر نشان کرده است این این برج نیز مانند برج خلیفه، به بهترین شکل ساخته خواهد شد. همچنین برج هاربر کریک از برج ایفل نیز زیباتر خواهد شد. این ساختمان ماموتی، قرار است دارای ۸ میلیون مغازه باشد، ۲۲ هتل داشته باشد و ۳۹ آپارتمان داشته باشد. همچنین پروژه دیگری که در دست ساخت است برج دوقلو نام دارد که در نزدیکی این برج قرار گرفته است که قرار است بلندترین برج جهان شود. یکی دیگر از نکات مثبت این برج عظیم، پل ۴٫۵ کیلومتری کریک می باشد.
"هاربر کریک" که توسط شرکت امار ساخته شده است، هم از لحاظ اقتصادی، قابل ترقی می باشد و هم از لحاظ محیط زیست مسئول می باشد. در این برج عظیم و جهانی قرار است مردم زندگی کرده و بازی کنند. این برج جایی است که امید های خوانواده می توانند به راحتی در آنجا رشد کنند.

تور دبی و آسمان خراش


برج عظیم هاربر کریک در پارک گالری وردنت قرار گرفته است. بر بالای این برج می توانید دبی مارینا و برج خلیفه را تماشا کنید. به جز نگریستن به این ساختمان های زیبا، می توانید از سویی پارک گالری زیبا را نیز تماشا کنید و از سوی دیگر داون تاون دبی را خواهید دید. این برج دوقلو دارای ۵۱ طبقه می باشد که در آن ۷۵۰ آپارتمان ۱ خوابه، ۲ خوابه و ۳ خوابه می باشد. که همه به یک بالکن زیبا پیوند خورده اند. هاربر کریک دارای ۱۴ ویلای بسیار زیبا می باشد که می تواند اقامتگاه مسافران تور دبی باشد. در این ویلا ها می توانید استخر های مخصوص و امکانات دیگری که در این بالکن قرار گرفته را مشاهده کنید. با نشستن در قلب جزیره، می توانید فعالیت های بی نظیر جزیره را بنگرید و یا از امکانات جزیره استفاده کنید. هدف شرکت امار، پیاده سازی مکانی امن و راحت برای خانواده ها و کارکنان می باشد. معنای راحتی، زیبایی و مدرنی را در این خانه ها می توان پیدا نمود. از امکانات این برج زیبا، می توان استخر کودکان، استخر زیبای بزرگسالان، باشگاه، زمین بازی کودکان و غیره اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *