رستوران در دبی
رستوران های جهانی زیر ۴۰ درهم با تور دبی
دی ۴, ۱۳۹۵
نمایش همه

ساحل نیکی

ساحل نیکی در تور دبی

ساحل نیکی
نیکی بیچ

بازدید از ساحل نیکی


پارک نیکی بیچ که در پاییز ۲۰۱۵ افتتاح گردید، دارای وسعت ۵۲۰۰۰ متر مربع است. این پارک دارای یک ساحل شنی می باشد که وسعت آن ۴۰۰ متر است. این ساحل شامل هتل هایی با امکانات بالا می باشد که مسافران تور دبی می توانند به راحتی آن را رزرو کرده و از این طریق به ساحل نیکی بیچ نیز دسترسی داشته باشند. اگر قیمت و هزینه اقامت برای مسافران از اهمیت کمتری برخوردار باشد، می توانند در ویلا های با شکوه و بزرگ آن اقامت کنند. در این ساحل ۳ رستوران بسیار زیبا قرار دارد که بازدیدکنندگان برای صرف غذا می توانند از آن استفاده کنند. این پروژه عظیم که قرار است از پربازدیدکننده ترین مکان ها گردد، در جمیرا واقع شده است و این جزیره قرار است یکی از ورودی های شبه جزیره ی زیبایی باشد که برای اقامت مناسب است. برای کسانی که علاقه مند به مکانی آرام دارند، این مکان بسیار مناسب است. همچنین طرف دیگر این مجموعه تفریحی، به قسمت پر رفت و آمد دبی مرتبط است. همانطور که می دانید، جمیرا تنها ۱۰ دقیقه از دیره که از پر رفت و آمد ترین مناطق دبی و یکی از قدیمی ترین آن ها به شمار می رود، قرار دارد. همچنین ساحل نیکی بیچ در فاصله ۱۵ دقیقه ای از فرودگاه بین المللی قرار دارد.
هتل موجود در این ساحل زیبا دارای ۱۱۷ اتاق و سوییت می باشد. ساحل نیکی بیچ همچنین دارای ۱۵ ویلا می باشد که مسافران تور دبی می توانند از آن ها استفاده کرده و خستگی خود را بدر کنند.
به جز سرگرمی در نیکی بیچ، می توانید از ساحل خصوصی دبی نیز استفاده کنید.
از امکانات ساحل نیکی بیچ می توان به رستورانی که در این ساحل قرار دارد نیز اشاره نمود. این رستوران شامل غذا های بین المللی می باشد که می توانید بهترین ساعات را در آنجا سپری کنید.

نیکی بیچ در تور ارزان دبی


در این مجموعه، می توانید از ۳ استخر با امکانات بی شمار استفاده کنید و یک تفریح آبی لذت بخش را تجربه کنید.
برای میهمانان ویژه یک کابین وی آی پی قرار دارد که می توانند زیر سایه بنشینند و ساحل را تماشا کنند. تفریحات آبی و همچنین زمین تنیس، از دیگر فعالیت هایی است که در این مکان قرار دارد.

ساحل نیکی در تور دبی


کنسرت، موسیقی، سالن غذاخوری، فیلم و مد، همه و همه در یک مکان گردشگری در دبی به نام نیکی بیچ جمع گردیده اند. این مجموعه زیبا، جزو یکی از مجموعه های چند وجهی جهان شناخته شده است. این مجموعه، هنوز کامل نبوده و در سال ۲۰۱۶، به صورت تکمیل شده در اختیار مسافران و بازدید کنندگان همراه تور ارزان دبی قرار خواهد گرفت. اگر در هتل این مجموعه اقامت کنید، می توانید از رویداد هایی که در این مجموعه گرفته می شود بازدید کنید. طبق گفته برخی مسافران بازدیدکننده از ساحل نیکی، این ساحل به طور ساده طراحی شده اما در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد. با بازدید از این پارک و استفاده از سرگرمی های درون آن و اقامت در هتل بی نهایت مدرن و زیبا، گویی در بهشت یا روی ابر ها به سر خواهید برد.با رزرو تور ارزان دبی از این لذت بهرمند شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *