رستوران های جهانی زیر ۴۰ درهم با تور دبی

راههای ارتباطی
راه های ارتباطی برای مسافران تور دبی
دی ۱, ۱۳۹۵
ساحل نیکی در تور دبی
ساحل نیکی
دی ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

رستوران های جهانی زیر ۴۰ درهم با تور دبی

رستوران در دبی

رستوران های جهانی زیر ۴۰ درهم با تور دبی

رستوران در دبی


رستوران های جهانی در دبی وجود دارند که مسافران تور دبی، نیازی به صرف مبلغ بیش از اندازه ندارند. از آنجایی که غذا در سفر به دبی بسیار اهمیت دارد، در این مطلب، چندین رستوران بسیار بنام و ارزان را برایتان انتخاب کرده ایم تا با تور ارزان دبی از آن ها دیدن کنید.

رستوران جهانی در تور دبی


۱٫    کریسب کروز
رستوران کریسب کروز دارای میز غذای بسیار متنوع می باشد که هر شخص می تواند خودش از آن ها انتخاب کند. هدف این رستوران، بازدید توریستان و علاقهمندان به غذا از این مکان می باشد. هیچگاه غذا های زیر ۴۰ درهم آن را از دست ندهید. پیش¬غذاهای متنوع مانند پنیر گودای سرخ شده،  میگوی دینامیتی، رول های جوجه شاورما سالاد های سالم و خوشطعم، ساندویچ بوقلمون و آواکادو، و غیره را امتحان کنید. این غذا ها همگی ۴۰ درهم می باشند.
آدرس: خیابان محمد ابن راشد، بولوار پلازا تاور، دبی

۲٫    شز سوشی
رستوران شز سوشی ژاپن را به شما مسافران تور دبی معرفی می کند. مجموع سالاد های متنوع، سوشی ها و بنتوس،  ساشیمی و غیره در این مکان وجود دارند که می توانید آن ها را امتحان کنید.
یک انتخاب دیگر وجود دارد که مشتریان را بسیار هیجان¬زده خواهد کرد. رول هایی که مشتریان می توانند در آن ها هرچه که می خواهند بریزند. هم مواد میانی هم سس ها و غیره همه و همه را می توان انتخاب کرد. اما پیشنهاد می کنیم از سوشی های متنوع که زیر ۴۰ درهم می باشد را امتحان کنید. پیش غذا ها همه از ۱۴ درهم شروع می شوند. غذا هایی مانند ادامیم، یاکیتوری، اسپرینگ رول، سالاد و غیره همه از پیش غذا هایی هستند که می توانید با قیمت کم سفارش دهید.
آدرس: مغازه ۱۸، میدان الواسل، بزرگراه الواسل، سیلورین تاور، دبی مارینا، میدان بی، شهر عربی، دبی
۳٫    هانوی نچرالی
ویتنام، از جمله کشور هایی است که دارای ادویه های خاص، شیرینی خامه ای و غیره را داراست. رستوران هانوی، این طعم ها را در بشقاب خود دارد. همه این غذا های خوشطعم زیر ۴۰ درهم می باشند. رول های مرغ سبک، خرچنگ پر شده که از ۱۴ درهم شروع شده و تا ۲۵ درهم ادامه دارد. سوپ های نودل این رستوران بسیار شاهکار است که مسافران تور ارزان دبی اکثرا از آن تعریف می کنند. سالاد های خوشطعم پاپایا، سالاد میگو و مرغ، همگی از ۲۵ درهم تا ۳۵ درهم هستند. کلوچه های خوشطعم این رستوران به همره سالاد، برنج نرم، نودل، بادام رست شده موسیر ترد، سس های ویتنامی و دورچین. قیمت آن ها از ۲۹ درهم تا ۳۵ درهم می باشد.
این رستوران دارای دسرهای خوشطعم می باشد که از ۱۴ تا ۱۸ درهم می باشند و به غیر از قیمت کم، دارای کیفیت بالا نیز می باشند. اگر می خواهید در کنار غذای خود نوشیدنی انتخاب کنید، می توانید نوشیدنی های از ۴ درهم تا ۱۲ درهم را نیز امتحان کنید.
این رستوران دارای چندین شعبه می باشد.
بوتیک مال، سان تاور، الریم، دبی
خیابان گلد کرست کزکیوتیو، بلوک C خیابان جی ال تی
فروشگاه اول، ساختمان ۱۲، لاگون والک، دبی
خیابان خلیفه، المرکزیه، دبی
پیشنهاد می کنیم حتما از این رستوران های با کیفیت، در سفر با تور ارزان دبی بازدید کنید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *