دبی، شهری قابل پیاده روی
دبی، یک شهر کامل و قابل پیاده روی
آذر ۲۷, ۱۳۹۵
راههای ارتباطی
راه های ارتباطی برای مسافران تور دبی
دی ۱, ۱۳۹۵
نمایش همه

دنیای هیجان IMG World Of Adventure

دنیای هیجان

دنیای هیجان IMG World Of Adventure

دنیای هیجان


دنیای هیجانIMG  که در ماه آگوست ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد، در مرکز شیخ محمد ابن زاید که در گذشته بزرگراه امیریت بوده است، قرار گرفته است. دنیای هیجان IMG  اولین مکان یکپارچه می باشد که در خاور میانه قرار دارد. همچنین این پارک در قاره آسیا، تنها پارک موضوعی خصوصی می باشد که برای مسافران تور دبی ساخته شده است. هر جذابیتی که در پارک های مختلف می بینید، همگی در یک پارک به نام IMG  که دارای درجه هوای کنترل شده می باشد، جمع شده است. انتظار می رود پس از باز شدن پارک، حدودا ۲۰۰۰۰ بازدید کننده تور دبی را در خود جمع کند.

پارک در دبی


دنیای هیجان IMG، پارکی است که مدرن ترین بازی ها و جاذبه ها را با یکدیگر در آمیخته است. ترکیبی از سرگرمی ها مانند سواری های مختلف، بازی های کامپیوتری و محتوا های بین المللی و جالب همه در یک اتاق قرار گرفته است. مساحت این پارک یک میلیون متر مربع می باشد. طبق گفته بنیان¬گذاران پارک IMG، این پارک دارای مدارک بین المللی سرشناس می باشد. این مدارک و گواهی ها برای استفاده در ساخت کاراکتر های متفاوت و مفهوم های متفاوت که برای بازدید کنندگان تور دبی جالب باشد، به کار می رود. دنیای هیجان IMG تشکیل دهنده ی شهر عربی است تا آن را به وسعت رسانده و یا گسترش دهد. در این پارک، سواری های خارق العاده و بزرگترین چرخ و فلک و ترن هوایی خاور میانه در آنجا قرار دارد. این پارک برای علاقه مندان به نوشیدنی و غذا نیز،غرفه های نوشیدنی و غذایی دارد که مسافران تور ارزان دبی، می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این وسایل سواری برا هر سنی مناسب است و مسیری خاص و به یاد ماندنی را برای اعضای خانواده ایجاد می کند. 

بازی مدرن در تور دبی


از سرگرمی هایی که مسافران تور دبی و شهروندان می توانند از آن ها استفاده کنند:
۱٫    مارول
از بهترین و جالب ترین وسیله بازی به نام مارول دیدن کنید. این وسیله برگرفته از ابر قهرمان کارتونی که در کارتون مرد عنکبوتی، مرد آهنی و صلح و انتقام قرار گرفته است، می تواند مناسب ترین و هیجانی ترین وسیله بازی باشد.
۲٫    دایناسور های گم شده
از یک تجربه تاریخی در میان دایناسور ها لذت ببرید.  
همانطور که در پارک می گردید، به بولوار IMG  نیز سر بزنید. بازدید کنندگان تور دبی و شهروندان، می تونند در آنجا غرفه های غذایی برای صرف یک غذای لذت¬بخش در هوای آزاد را تجربه کنند یا از خرده فروشی ها خرید کنند. 

بازی در دبی


در این بولوار انواع غذا های متنوع را می توانید تجربه کنید. این بولوار، دارای دو طبقه می باشد که در آن غذا های مختلف به فروش می رسد. در این قسمت همه چیز برای هر سلیقه ای وجود دارد. به راحتی بنشینید و از بودن در این پارک لذت ببرید. در این پارک می توانید از چشم انداز زیبا و غذا ها و نوشیدنی های خوشطعم لذت ببرید.
مسافران تور ارزان دبی که علاقهمند به سمبوسه هستند، می توانند انواع سمبوسه ها را که در مناطق مختلف وجود دارد در خانه سمبوسه امتحان کنند.
پیشنهاد می کنیم بازدید از این پارک را با تور دبی برنامه ریزی کنید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *