تور دبی و سفر به تنهایی
تور دبی، به تنهایی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم
چگونه در دبی تجارت راه بیندازیم
آذر ۲۰, ۱۳۹۵
نمایش همه

جنگل ابر در تور دبی

جنگل ابر در تور دبی

جنگل ابر در تور دبی

جنگل ابر در تور دبی


جنگل ابر دبی که به عنوان گنبد فرهنگی و ملی شناخته شده است، توسط گروه داماک پیاده سازی شده است. این انتظار می رود که این محوطه در سال ۲۰۲۰ کامل شود. این مکان طوری طراحی شده است که  طبیعت را بازسازی کند و تقریبا ۶ درصد وسعت جهان را در بر گرفته است. دبی دارای لیست بلندبالایی از مکان های دیدنی و جذاب را در جهان به خود اختصاص داده است و این جنگل نیز به آن ها خواهد پیوست. بازدید کنندگان تور ارزان دبی، اول در سطح زمین پیاده روی خواهند کرد و سپس از زیر یک سایبان بالا خواهند رفت و در مورد گلها، درختان و طبیعت اطلاعات کسب خواهند کرد. کسانی که علاقه مند به ارتفاعات می باشند، می توانند از بالای درختان پرواز کنند. برخی مسافران تور دبی که علاقه مند به ماساژ و بدنسازی هستند، نیز می توانند در مراکز باشگاه سلامت سر بزنند و بهترین و آرام ترین لحظات را تجربه کنند. این جنگل در نزدیکی خانه گلف قرار گرفته است که علاقه مندان و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی از آن بازدید کنند. ارتفاع فضای آب و چشمه قرار است ناپایدار بوده و درجه هوا قرار است بسیار متفاوت باشد. این کار موجب می شود تا یک جنگل طبیعی جلوه کند. طبق گفته گروه داماک، درختان و گیاهان دارای روش های بسیار متفاوت و مختلفی هستند و قرار است طوری پیاده سازی شود تا بتوانند در آن هوا دوام بیاورند. گیاهان در جنگل نیاز به رطوبت دارند بنابراین، یک منبع آب در فضای بسته قرار دارد که به این گیاهان آبرسانی می کند. باکتری هایی نیز باید وجود داشته باشد که گیاهان را سالم نگه دارد و گفته شده است که نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر برای حل این موضوع می باشد. 
تصور کنید که در جنگل ابری قدم می زنید که این ویژگی زیبا که توسط گروه داماک پیاده سازی می شود، چیزی فرای طبیعت بوده و بسیار خارق العاده می باشد. در طول پیاده روی در این جنگل، اطلاعاتی در مورد خود جنگل ابر کسب کنید و از فعالیت های بی شماری که در آن وجود دارد لذت ببرید.

جنگل ابر در دبی


این جنگل ابر مصنوعی، یک سیستم گرمسیر برای زندگی می باشد که در آن، گیاهان زنده و گل های رنگارنگ وجود دارند که باران تازه بر رویشان می بارد و موجب رشد گیاهان می شود. زیر آسمان گنبدی شکل، پرندگان بسیاری خانه دارند و با آواز هایشان فضا را پر می کنند.
تنها ۲۵ دقیقه دور تر از شهر، ویلا های داماک قرار دارند.
همچنین از امکانات این جنگل زیبا عبارتند از:
۱٫    بهترین و با کیفیت ترین باشگاه گلف جهان با چوب بسیار محکم
۲٫    امکانات فروشگاهی مدرن
۳٫    کافه هیدروپونیک
۴٫    هتل ها و سوییت های ۵ ستاره برای مسافران تور دبی
۵٫    باشگاه سلامت الهام گرفته از صحرا
۶٫    یوگای بسیار بی همتا و جالب
۷٫    چشمه های آب
۸٫    سوپرمارکت با اجناس طبیعی
۹٫    غذای خوشطعم و سالم
۱۰٫    مدرسه و کلینیک
ویلا های متنوع و مختلفی نیز وجود دارند که می توانند بهترین مکان برای مسافران تور دبی و شهروندان باشند. سال ۲۰۲۰ قرار است غوغا به پا شود و میلیون ها بازدید کننده برای دیدن این منطقه زیبا و تاریخی به این شهر روان شوند.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *