تور دبی با گالری های مختلف دبی
تور دبی با گالری های مختلف دبی
آذر ۸, ۱۳۹۵
تور دبی و سفر به تنهایی
تور دبی، به تنهایی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
نمایش همه

تور دبی و ابودبی

ابودبی و تور دبی

تور دبی و ابودبی

تور دبی و ابودبی


اگر برای اولین بار است که به دبی سفر می کنید، پیشنهاد می کنیم تور دبی و ابودبی را امتحان کرده و دو روز را با جاذبه های دیدنی دبی و ابودبی که بهترین شهر های امارات هستند دیدن کنید. در این تور می توانید به مدت ۲۴ ساعت در دبی و ۲۴ ساعت در ابودبی بگذرانید. 
به جاذبه های گردشگری هر شهر با اتوبوس با سقف باز بنگرید. از این اتوبوس به برج خلیفه و در هر مسیری که می خواهید پیاده و سوار شوید. از مزیت های بی شمار این سفر نیز لذت ببرید. مزیت های این تور عبارتند از: یک گردش دو روزه میان ابودبی و دبی، تور و گردش پیاده روی، اسکای تاور و برج آسمان ابودبی و دیگر مناطق. 

تور دبی بازدید ابودبی


این تور یکی از فرصت های بسیار مناسب برای بازدید کنندگانیست که به عنوان بار اول از این مکان بازدید می کنند. همچنین در این تور، امکان ضبط صدا و گوش دادن آن توسط گوشی وجود دارد. همچنین مسافران تور دبی می توانند در چند مقصد پیاده شده و عکسبرداری کنند. همچنین برای بهترین جاذبه های گردشگری، نیاز به ورودی نمی باشد. یکی دیگر از مزیت های این تور، سفر با قایق و یک سفر آبی با شکوه می باشد. با سفر آبی و دیدن مناطق گردشگری، می توانید فرهنگ گذشته اعراب را مشاهده کنید. 

ابودبی و تور دبی


همچنین گردش در ابودبی دارای مناطق گردشگری قدیمی از شرق و غرب می باشد. مانند دبی، ابودبی که پایتخت کشور امارات می باشد نیز از شهر های بزرگ و دارای فرصت های بسیار می باشد. این شهر دارای تاریخچه و تمدن بسیار کهن می باشد. برای شروع سفر، مسافران تور ارزان دبی می توانند بلیط خود را برای گردش ۲۴ ساعته تور دبی استفاده کنند. همچنین دومین بلیط را که مخصوص ابودبی می باشد را استفاده کنید تا در دومین ۲۴ ساعت، جاذبه های گردشگری را ببینید. همانطور که در حال گردش هستید، از مناظر گردشگری باشکوه لذت ببرید. در میان این دو روز می توانید از ورودی رایگان به خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی و کشتی عربی لذت ببرید. همچنین در ابودبی نیز از مناطقی مانند برج بلند این شهر دیدن کنید. از دیگر مکان هایی که برای خرید به آن مراجعه خواهید کرد، مجتمع تجاری وافی مال، کریکپارک دبی، بندر الفهیدی، بازار بزرگ دبی، خانه شیخ سعید المکتوم، گلد سوک، اسپایس سوک دبی، تاکسی آبی، ساحل، مسجد جمیرا، مجتمع تجاری میرکات، ساحل عمومی جمیرا، جمیرا بیچ، بازار مدینه، آتلانتیس پالم، امارات مال، دبی مال و غیره می باشد. 
در ابودبی نیز می توانید جاذبه های گردشگری مانند مارینا مال، برج اتحاد، مسجد بزرگ شیخ زاید، مجتمع تجاری ابودبی مال، جزیره سادیات، مجتمع تجاری ابودبی کورنیش، باغ المرکزیه، ساحل عمومی، روستای موروثی هریتیج، جزیره یاز، فراری ورلد، نایب السلطنه، یاز پلازا، ماستار زیتی و غیره را دیدن کنید. راهنمای انگلیسی زبان نیز وجود دارد که برای فهم بهتر به شما کمک می کند.
قایق عربی که برای مسافرین تورارزان  دبی در نظر گرفته شده است، دارای منظره زیبای خلیج عرب می باشد و می توانند جاذبه های گردشگری بسیاری را از آن تماشا کنند.
اگر برای اولین بار است که به این شهر سفر کرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما این تور را انتخاب کنید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *