تور دبی با گالری های مختلف دبی

تور دبی با برج مترو در شهر عربی
تور دبی با برج مترو در شهر عربی
آذر ۶, ۱۳۹۵
ابودبی و تور دبی
تور دبی و ابودبی
آذر ۱۳, ۱۳۹۵
نمایش همه

تور دبی با گالری های مختلف دبی

تور دبی با گالری های مختلف دبی

تور دبی با گالری های مختلف دبی

تور دبی با گالری های مختلف دبی


نمایشگاه ها و گالری های هنر روز به روز به دبی اضافه می شود و هنرمندان بسیاری را به خود جذب می کند. مرکز هنر در جهان و همچنین خاور میانه نشان¬دهنده هنر مردم محلی و جهانیان می باشد. پیدا کردن گالری به آسانی پاساژ ها و رستوران ها نیست اما با خواندن این مطلب و بازدید از تور دبی و مناطق اقتصادی این شهر، به خوبی می توانید این گالری ها را بیابید.
مخصوصا در منطقه الراس، می توانید مراکز هنری و گالری های هنری را ببینید که در یک منطقه جمع شده اند. تقریبا نزدیک ۳۵ گالری هنر در تمام نقاط شهر دبی قرار گرفته اند که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم:
۱٫    گالری “The Third Line”
این گالری یک نمایشگاهی بر پایه هنر دبی می باشد که متعلق به هنرهای شرق آسیا و خاور میانه می باشد. این گالری نقش بسیار مهمی در فرهنگ و هنر دبی ایفا می کند و همچنین موجب نشان دادن و پیشرفت هنر های خاورمیانه شده است. هنرمندان دبی، خاورمیانه و سراسر جهان می توانند به این مکان آمده و محصولاتشان را به دیگر هنرمندان و بازدید کنندگان بفروشند و یا نشان دهند. 
آدرس: خیابان ششم، منطقه الکواز۳، دبی

تور دبی با گالری

 

۲٫    گالری هنر گرین آرت “Green Art Gallery”
این گالری نشان دهنده هنر این نسل و نسل های گذشته می باشد. تمرکز این گالری بیشتر مجسمه سازی، نقاشی و عکاسی می باشد. بازدید کنندگان تور دبی، که علاقهمند به این هنرها هستند، می توانند به این گالری سر بزنند. این گالری هم برای هنرمندان برجسته و هم دانش آموزان و دانشجویان هنر بسیار مناسب است. این گالری، مفتخر است که هنرمندانی همچون سِهِر شاه، آلساندرو بالتیو، هاله تِنجر، شاهین حبیب و زولت بدونی را به خود دیده است.
آدرس: الکواز۱، خیابان هشتم، میدان السیرکال، پلاک ۲۸، دبی

۳٫    گالری ایزابل و دن اندی
این گالری بیشتر دارای هنر معاصر و ایده های کثرت گرایانه می باشد. این گالری بیشتر آثار هنرمندان اروپایی، لاتین، امریکایی، خاور میانه و افریقا مانند خسرو حسن¬زاده و بیتا فیاضی را دارا می باشد.
اگر علاقهمند به هنر معاصر هستید، پیشنهاد می کنیم به این تورارزان دبی حتما سر بزنید.
آدرس: خیابان هشتم، میدان  السیرکال، پلاک ۱۷، خیابان الکواز، دبی

گالری های مختلف دبی

 

۴٫    گالری کوادرو
این گالری در سال ۲۰۰۸ افتتاح شده و از گرد هم آوردن هنر های معاصر در شرق و غرب می باشد
اگر به دنبال هنر های مختلف در یک مکان می گردید، حتما به گالری هنر کوادرو نیز سر بزنید. در این مکان می توانید هنر های متفاوت از سراسر جهان را مشاهده کنید. هنر هایی که همه از هنرمندان مشهور و بنام سراسر جهان می باشند. این گالری در برخی زمان ها، سمینار های گوناگون، کارگاه های آموزشی و غیره را نیز برگزار می کند که می توانید از آن ها نیز بازدید کنید. این کار سبب می شود تا بتوانید هنر های معاصر هنرمندان حرفه ای و همچنین دیگر هنرمندان که برای عرضه هنرشان تلاش می کنند را از نزدیک ببینید. اگر علاقه مند به بازدید از این مکان هستید، پیشنهاد می کنیم به آدرس جاده ۳۱۲ دبی، مرکز تجاری بین المللی دبی ایستگاه روستای دیفک، ساختمان شماره ۱۰ مراجعه کنید. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *