تور دبی با برج مترو در شهر عربی

تور دبی و موزه شتر
تور ارزان دبی و موزه شتر 
آذر ۳, ۱۳۹۵
تور دبی با گالری های مختلف دبی
تور دبی با گالری های مختلف دبی
آذر ۸, ۱۳۹۵
نمایش همه

تور دبی با برج مترو در شهر عربی

تور دبی با برج مترو در شهر عربی

تور دبی با برج مترو در شهر عربی

تور دبی با برج مترو در شهر عربی


دبی مانند همیشه جهان را متحول کرده و فرصتی برای شهروندان و بازدید کنندگان تور دبی فراهم کرده است تا بتوانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند. یکی از این برج ها، برج مترو می باشد. شهر عربی دارای ساختمان های ارزشمند تجاری و مسکونی می باشد. این ساختمان ها دارای ۳۴ برج بسیار مدرن می باشد که همه دارای طراحی و پیاده سازی بسیار زیبایی هستند. برای پیاده سازی و طراحی این برج ها تقریبا چیزی حدود ۵ بیلیون دلار صرف شده است. چشم انداز همه برج ها به دبی لند بسیار زیبا می باشد. اگر با تور دبی از این مکان بازدید کنید، می بینید که در اطراف برج ها مناطق بسیار زیبا و طبیعت آرام وجود دارد. 

تور دبی با برج مترو


این برج ها واحد های مسکونی و تجاری مدرن را به شهروندان ارایه می دهند. این آپارتمان های فروشی، به شهروندان امکان می دهد تا بتوانند از لوازم، امکانات مدرن و غیره که همگی برای یک زندگی شاهانه و مفرح آماده شده است استفاده کنند. همچنین برای کار کردن و راه اندازی تجارت نیز امکانات بسیاری در نظر گرفته شده است که توجه همگان را به خود جذب کرده است. این برج ها هم برای افراد و هم تجار بسیار مناسب است و برای ساخت یک شهر پویا بسیار اهمیت داشته اند. تمام این ساختمان های ۶۰ طبقه برای هتل ها و شرکت ها ساخته شده و حفظ شده اند. همچنین ۲۰ برج ۴۵ طبقه نیز وجود دارد که برای کار های تجاری و اماکن مسکونی بسیار مناسب است. همچنین ۱۰ برج ۳۰ طبقه نیز وجود دارد که قرار است شهروندان را در خود جای دهد. همه برج ها از بزرگراه امیریت دسترسی دارند. برای رفت و آمد هم مونوریلی قرار دارد که شهروندان و بازدید کنندگان تور دبی را به همه قسمت های شهر دبی هدایت می کند. امکانات برج مترو، عبارتند از:
۱٫    ژیمناستیک
۲٫    استخر سر پوشیده
۳٫    اتاق های سونا و اروبیک
۴٫    آسانسور با سرعت بسیار بالا
۵٫    همچنین فضاسازی حرفه ای
در اطراف برج مترو یک ساختمان ۴۵ طبقه قرار گرفته است که شانزده طبق آن اداری و ۲۸ طبقه ساختمان مسکونی می باشد. 
امکانات طبقات مسکونی عبارتند از: ژیمناستیک مدرن، استخر داخلی، سونا، اتاق اروبیک برای بانوان و آقایان، اتاق بیلیارد، زمین بازی کودکان تنها ۱۰۰ متر دور تر از شهر عربی، مونوریلی قرار گرفته است که می توان برای رفت و آمد از آن استفاده نمود. همچنین برای مسافران تور ارزان دبی نیز پارکینگ هایی در نظر گرفته شده است که می توانند از آن ها استفاده کنند. برای ورود به دفاتر و مناطق مسکونی سردرگم نخواهید شد زیرا هر کدام دارای ورودی های جداگانه می باشند. 
امکانات دفاتر برج مترو عبارتند از: 
از طبقه ۱ تا ۳ برای هر طبقه ۱۲ دفتر قرار گرفته است. همچنین برای طبقه ۳ تا ۱۶ نیز، برای هر طبقه ۱۶ واحد اداری قرار گرفته است.
همه این دفاتر از ۶۰۰ متر مربع تا ۱۲۰۰ متر مربع وسعت دارند.
پیشنهاد می کنیم برای دیدن برج مترو با تور دبی ارزان به این شهر سفر کنید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *