ابودبی و تور دبی
تور دبی و ابودبی
آذر ۱۳, ۱۳۹۵
جنگل ابر در تور دبی
جنگل ابر در تور دبی
آذر ۱۷, ۱۳۹۵
نمایش همه

تور دبی، به تنهایی

تور دبی و سفر به تنهایی

تور دبی، به تنهایی

تور دبی و سفر به تنهایی


با اینکه سفر هیچگاه تنها خوش نمی گذرد و همیشه بهتر است با چندین نفر مسافرت کرد، با این حال زمانی که به تنهایی به دبی سفر می کنید نیز می توانید بهترین سفر را برای خود مهیا کنید. در دبی که دارای بهترین مکان های گردشگری می باشد، بهتر است چندین نفر همراه با شما باشد اما اگر تنها بودید، باز هم با برنامه ریزی به دبی بروید و به پیشنهاد هایی که در این مطلب خواهید یافت، توجه کنید:
۱٫    گردش فرح بخش  با  یک اتوبوس بزرگ در سراسر شهر دبی بگیرید.
تمام دبی را با تور اتوبوس دبی بگردید. می توانید به تنهایی با تور خصوصی اطراف شهر را بگردید اما بودن در جمع و شرکت در تور موجب می شود تا بیشتر از سفرتان لذت ببرید.
یک تور دو روزه به دبی و ابودبی را رزرو کنید که فرهنگ و جاذبه های دو شهر بسیار بزرگ و قدرتمند امارات را بشناسید. یک اتوبوس که دارای سقف باز می باشد و می توانید جاذبه های گردشگری دبی را با آن نظاره کنید. در این سفر، مسافران تور دبی می توانند در هر زمان که بخواهند پیاده و سوار شوند. در این تور می توانید یک تور پیاده روی در میان جاذبه های دبی داشته باشید، همچنین می توانید به برج آسمان یا اسکای تاور ابودبی وارد شده و از دیدن آن لذت ببرید. 


۲٫    برای بانوان رستوران لیدیز نایت را پیشنهاد می کنیم.
بانوانی که به تنهایی به دبی سفر کرده اند و یا در این شهر کار می کنند، می توانند بهترین شب را در دبی بگذرانند. در رستوران لیدیز نایت دختران و بانوان جوان می توانند غذا ها و نوشیدنی های خوشطعم را سفارش داده و از شب خود لذت ببرند. این رستوران در روز های چهار شنبه در اختیار بانوان قرار می گیرد.
۳٫    به مرکز اسپا یا باشگاه سلامت بروید.
یکی دیگر از بهترین کار هایی که مسافران تور دبی می توانند به تنهایی انجام دهند، استفاده از باشگاه سلامت و ماساژ است. 
یکی از نزدیک ترین باشگاه ها را انتخاب کنید و بهترین ماساژ را بگیرید و از سونا، جکوزی و استخر بهترین استفاده را ببرید.از باشگاه سلامت استفاده کرده و روح و جسم خود را جوان کنید.

سفر با تور دبی به تنهایی

 

۴٫    خرید در دبی
یکی از تفریحاتی که ممکن است بسیاری از مسافران تور ارزان دبی علاقه داشته باشند به تنهایی آن را انجام دهند، خرید می باشد. برای خرید سوغاتی و  برای خود فرد، به تنهایی خرید کردن بهترین تفریح می باشد. به تنهایی و راحتی از مجتمع تجاری دبی مال، ابن بطوطه، گلد سوک، اسپایس سوک، امارات مال و غیره دیدن کنید. زمانی که به تنهایی خرید می کنید، دیگر نگران دیگر افراد تور نخواهید بود و همچنین نگران دیر شدن، دلخور شدن، معذب شدن و گوش دادن پیشنهاد های دیگران نمی باشید. 
دبی مال یکی از بهترین و بزرگ ترین مرکز تجاری جهان به شمار می رود که دارای ۱۲۰۰ مغازه می باشد. به راحتی از وسایل الکترونیک گرفته تا لباس، جواهرات و غیره را می توانید از این مرکز تجاری خریداری کنید. 
پیشنهاد می کنیم اگر به دلیل تنهایی خود تاکنون با تور دبی به این شهر سفر نکرده اید، اکنون این کار را انجام دهید.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *