تعطیلات خانوادگی در دبی
تعطیلات خانوادگی با تور دبی
آذر ۱, ۱۳۹۵
تور دبی با برج مترو در شهر عربی
تور دبی با برج مترو در شهر عربی
آذر ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

تور ارزان دبی و موزه شتر 

تور دبی و موزه شتر

تور ارزان دبی و موزه شتر 

تور ارزان دبی و موزه شتر


موزه شتر در سال ۱۹۴۰ ساخته شد. این موزه در الشینداقه قرار دارد و در زمان گذشته به نام موزه شترسواری معروف بود. این مکان از جمله مکان هایی بود که شیخ راشد ابن¬سعید المکتوم بسیار به آن علاقه مند بود به همین دلیل این خانه در نزدیکی شیخ سعید المکتوم قرار دارد. موزه شتر دارای یک طبقه و یک حیاط داخلی بزرگ می باشد. اگر با تور دبی از این موزه بازدید کنید، می بینید که این خانه دارای یک حیاط زیبا می باشد که چشم اندازش رو به اتاق بسیار زیبایی می باشد. این موزه زیبا دارای یک هال بزرگ و زیبا می باشد. علاوه بر ورودی شرقی و غربی ، این موزه دارای یک اسطبل و یک انبار و یک هال بود که در سال های بعد این ورودی ها را قسمت کرده و خانه را تبدیل به چندین اتاق کردند. 

موزه شتر


این خانه برای تعلیم اسب ها و شتر ها استفاده می گردید. اکنون این مکان تبدیل به یک موزه شده تا شتر ها را نشان دهد. بازدید کنندگان تور دبی، و این موزه، می توانند یک تجربه عالی و دانش مناسب و غنی را که مرتبط با شتر ها می باشد به دست آورند.  همچنین یک سفر هیجان انگیز و فرهنگی را برایشان فراهم می کند. تجربه بازدید از این موزه، موجب می شود تا ارتباط میان شتر ها و انسان را در عربستان و فرهنگ عربی را بشناسند. این موزه از ورودی های مختلف تشکیل شده است که دارای نمونه ها، اطلاعات، مدل ها و ابزاراتی که در گذشته استفاده می شده، می باشد. این موزه، هرچه که مربوط به شتر ها می باشد را به شما نشان می دهد که شامل ابزارات مورد استفاده برای شتر ها، تاریخ شتر سواری، ویژگی استفاده از شتر ها، مسابقات آن ها، نوع شتر ها، آناتومی و اعضای بدن شتر ها، درک و رفتار شتر ها، مزیت های شتر که شامل شیر، گوشت، پشم و غیره می باشد.
فرصت بازدید از این مکان به شما اجازه می دهد تا بتوانید رابطه مستقیم و نزدیک شتر با شهروندان را دریابید. رابطه ای که فراتر از مفهوم شترسواری و حمل و نقل می باشد. بلکه شتر در فرهنگ عربی مظهر مقاومت در برابر سختی و شکیبایی می باشد.

تور دبی و موزه شتر


این موزه همچنین هیجان و تجربه جدید دیگری به شما نشان می دهد. جالب است بدانید که بناهای بسیار بزرگ و مجهزی برای پرورش شتر در دبی وجود دارد.  
مساحت این موزه بسیار زیبا ۷۰۰ متر مربع می باشد. ساعت کاری این موزه از یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر می باشد. اگر می خواهید از این تور ارزان دبی استفاده کنید باید بدانید هزینه ورودی این موزه رایگان می باشد. برای بازدید از این موزه به طور قطع نیاز به راهنمای تور خواهید داشت. هیچ نگران نباشید زیرا می توانید رایگان از راهنما استفاده کنید. 
برای دسترسی به این موزه، از وسایل نقلیه مانند اتوبوس و مترو نیز می توانید استفاده کنید. همچنین اگر ماشین اجاره کرده اید، می توانید به راحتی نزدیک این محل پارک کنید.
پیشنهاد می کنیم از تور دبی ارزان ایران آنکارا استفاده کرده و به این موزه هیجان انگیز سر بزنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *