تجربه حمام و ماساژ دل انگیز در مرکز ماساژ کردان

پیتزا های خوشمزه در دبی
پیتزا های هوس انگیز در تور دبی
مرداد ۱۱, ۱۳۹۵
تراموای جوید دبی ترالی
تراموای جدید دبی ترالی
مرداد ۱۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

تجربه حمام و ماساژ دل انگیز در مرکز ماساژ کردان

ماساژ در تور دبی

تجربه حمام و ماساژ دل انگیز در مرکز ماساژ کردان

ماساژ در تور دبی
روح، بند و مغز خود را شاداب و جوان نگه دارید.
اگر به دنبال یک مرکز ماساژ بسیار مجهز می گردید و هتل تان این امکان را ندارد، پیشنهاد می کنیم به مرکز ماساژ کردان سری بزنید.با هماهنگی تور ارزان دبی  یک تور دو ساعته به مرکز ماساژ کردان که دارای مجهز ترین وسایل بوده و جایزه بهترین مرکز را از آن خود کرده است، بهترین پیشنهاد برای مسافران تور دبی به شمار می رود. برای پاکسازی صورت خود وارد مرکز ماساژ شده و یک ماساژ رویایی را در مرکز کردان مدرن تجربه کنید. سونای چرخشی، مجهز و سونای بخار را تجربه کنید. از قسمت حمام با عطر معطر اوکالیپتوس لذت ببرید. همچنین پس از حمام از روغن های پاکسازی بدن و صورت استفاده کنید. ماساژ را با روغن معطر که برای شما درست شده است را تجربه کنید.

ماساژدل انگیز در تور ارزان دبی
چیز هایی که در این مرکز تجربه می کنید:
۱٫ دو ساعت حمام و ماساژ در مرکز ماساژ کردان
۲٫ آرامش در سونای بخار، سونای چرخشی و جکوزی
۳٫ لذت بردن از آب داغ و پاکسازی با صابون سنتی سیاه
۴٫ غوطه ور شدن در کف، مواد پاکسازی و غیره
۵٫ تجربه یک ماساژ با روغن های مخصوص
۶٫ بازگشت به شهر خوراکی ها
۷٫ انتخاب میان حمام صبح یا عصر
از تجربه جوان¬کننده ماساژ صورت و بدن لذت ببرید.
راننده شما را از هتل تان برداشته و به سمت مرکز ماساژ ریلکسی کردان می برد.

ماساژ و حمام در تور دبی
این مرکز یکی از مراکز آرامش خش و زیبای دبی به شمار می رود که برنده جوایز بی شمار نیز شده است. امکانات و خدمات بسیاری در این مرکز وجود دارد. برای آرامش بازدیدکنندگان تور دبی، از حمام بسیار زیبا و آرامش بخش گرفته تا سونای بخار. یک سونای با چرخش آب و شمع روشن به همراه شیرینی که در بالای سرتان قرار دارد.
به آرامی می توانید در آب حرکت کنید و نوشیدنی خنک که به رسم خوش¬آمدگویی به شما داده می شود را بنوشید. سپس زمان خود را میان سونای بخار و سونای آب تقسیم کنید. این سونا می تواند خستگی سفر و گرفتگی ماهیچه هایتان را از بین ببرد.
در آنجا آرامش و ریلکسی را تجربه کنید و به قسمت دیگر سفر خود بروید. یک حمام آرامش بخش و سنتی با صابون سیاه و پاکسازی صورت، می تواند شادابی را به پوستتان باز گرداند. زمانی که حمام تمام شد، به آرامی در سونای بخار خصوصی خود استراحت کنید و اجازه دهید تا صابون اوکالیپتوس جادوی خود را انجام دهد. سپس پاکسازی و ماساژ بدن به مدت ۱ ساعت را تجربه کنید. در این ماساژ روغن های مختلف را با لیف به بدن و صورتتان می کشند تا سلول های مرده از میان برود.
پیشنهاد می کنیم یک ماساژ آرامش بخش و طولانی را انتخاب کنید.
پس از ماساژ به سالن باز گشته و یک نوشیدنی خنک به همراه یک خوراکی سبک در ماشین صرف کنید و سفر را با برگشتن به هتل تان به اتمام برسانید.
این سفر با تور ارزان دبی می تواند یکی از خاطره انگیز ترین و آرامش  بخش ترین سفر ها در میان هیاهوی زندگیتان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *