موزه زنان در تور دبی
بنت البنات، موزه زنان در دبی
مرداد ۲, ۱۳۹۵
بهترین هتل ها مناسب برای هر جیب در تور دبی
بهترین هتل ها مناسب برای هر جیب
مرداد ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

بهترین برگر ها در تور دبی

بهترین برگر ها در تور دبی

بهترین برگر ها در تور دبی

بهترین برگر ها در تور دبی
برگر ها، بهترین خوراکی ها برای بزرگسالان و کودکان به شمار می روند که عطر آن هوش از سر انسان می برد. اگر در دبی هوس خوردن یک برگر آبدار و خوشمزه کردید، نیازی نیست تا رسیدن به کشور خود صبر کنید، می توانید بهترین و با کیفیت ترین برگر ها را در دبی تجربه کنید.
در این مطلب قرار است مکان هایی که می توانید بهترین برگر ها را در تور دبی پیدا کنید به شما معرفی کنیم:
۱٫ برگر ریوینگتون
این برگر دارای سیب زمینی های سرخ شده و نازک می باشد که روی آن با پنیر دودی چدار و سس کاپریز تزیین شده است. برای امتحان این همبرگر خوشمزه، باید برای هر نفر ۱۲۰ درهم بپردازید. مطمئن باشید که پرداخت این هزینه ارزش امتحان غذا را دارد.

بهترین برگر ها در تور ارزان دبی
این فست فود در سوک البهار قرار دارد.
۲٫ برگر ادامام
این فست فود برای کسانی که عاشق سبزیجات بوده و یا گیاهخوار هستند بسیار مناسب است زیرا در کنار این همبرگر، عدس، سویای گریل، پیاز، گوجه، کاهو، خیار، سس ماست خیار، که همه تست شده اند قرار دارد. به همراه این مواد می توانید سیب¬زمینی سرخ کرده نیز داشته باشید. هزینه صرف برگر در این فست فود، ۷۹ درهم می باشد.
آدرس این فست فود، جمیرا مال، می باشد.

برگر آبدار در تور دبی
۳٫ دی اند ای واجیو
دی اند ای، مکانی است که در آن برگر مدل انگلیسی سرو می شود. در برگر واجیو، می توانید پنیر چدار به صورت نازک و سس کچاپ خانگی را ببینید و دورچین را خودتان می توانید انتخاب کنید. هزینه صرف یک برگر خوشمزه در این فست-فود، ۱۳۰ درهم می باشد.
آدرس این فست¬فود، لابی لول، جمیرا بیچ، هتل اوم سوکم می باشد.

خوردب برگر در تور دبی
۴٫ برگر هالاپینیون
چه برگری می تواند بهتر از برگر بیکن باشد؟ این برگر را با چاشنی فلفل هالاپینیون امتحان کنید و لذت ببرید. این برگر از ادویه های متفاوت و متنوع تشکیل شده و طعم بهشت را به ارمغان می آورد. گروه موسیقی زنده راک نیز در این فست¬فود اجرا می شود. هزینه صرف یک همبرگر، ۶۵ درهم می باشد.
آدرس سوک البهار می باشد.
۵٫ برگر رول بیف
سه مینی برگر در کنار هم می تواند خواسته های شما را فراهم کند. برگر ویجیو با سس بیبیکیو روی برگرهایتان، بهترین غذا را صرف کنید. هزینه صرف یک شام خوشمزه در این فست¬فود، برای هر نفر ۱۰۵ درهم می باشد.
آدرس این رستوران، مجتمع تجاری دبی، رستوران کارامل می باشد.همراه با تور ارزان دبی از آن لذت ببرید.

۶٫ رستوران میلو دبی
همبرگر هایی که به زیبایی تزیین شده اند را تنها در رستوران میلو تجربه می کنید. این همبرگر ها در نان های گرد قرار گرفته و به همراه پیاز حلقه ای و کاهو، پنیر چدار و گوشت ۱۰۰ درصد گاو و یک سس خوش طعم مخصوص سرو می شود. قیمت این همبرگر ۳۸ درهم می باشد. آدرس این رستوران جمیرا بیچ، رستوران مالو می باشد.
۷٫ خانه استیک روث کریس
رستوران روث کریس می داند که چه مخلفاتی همراه همبرگر سرو کند. یک همبرگر بزرگ با گوجه، پیاز، کاهو، پنیر، فلفل، خیارشور و غیره بهترین برگر می باشد. داخل بسته، سیب زمینی سرخ کرده نیز وجود دارد. قیمت هر برگر، ۶۰ درهم می باشد.
آدرس: خیابان شیخ زاید، دبی مارینا، طبقه همکف رستوران روث کریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *