بازدید از پالم جمیرا در تور دبی

بهترین هتل ها مناسب برای هر جیب در تور دبی
بهترین هتل ها مناسب برای هر جیب
مرداد ۶, ۱۳۹۵
پیتزا های خوشمزه در دبی
پیتزا های هوس انگیز در تور دبی
مرداد ۱۱, ۱۳۹۵
نمایش همه

بازدید از پالم جمیرا در تور دبی

بازدید از پالم جمیرا در تور دبی

پبازدید از پالم جمیرا در تور دبی

بازدید از پالم جمیرا در تور دبی
پالم جمیرا یک جزیره مصنوعی می باشد که از نخل خرما ساخته شده است. گروه سازنده این جزیره، شرکت ساختمانی دولت دبی بوده است. این منطقه، یکی از سه جزیره مصنوعی می باشد که به نام پالم آیلند نیز معروف است. دیگر جزایر، پالم جبللی، و پالم دیره می باشند که تا گلف ایرانی گسترش یافته است. پالم جمیرا کوچکترین و اصلی¬ترین جزیره می باشد که از نخل به وجود آمده است. این جزیره در منطقه ساحلی دبی ساخته شده و دارای بازدیدکنندگان تور  ارزان دبی می باشد.
مونوریل جمیرا حدود ۵٫۴ کیلومتر است که هتل آتلانتیس را به گیجوی تاور که آخرین ایستگاه و آخرین قسمت جزیره جمیرا می باشد وصل می کند. این ریل از سال ۲۰۰۹ ساخته شده و در جزیره جمیرا پالم قرار دارد. این ریل موجب شده است تا جمیرا پالم به شهر اصلی توسط مترو متصل شود. این مونوریل اولین مونوریل و بزرگترین ریل در شرق آسیا می باشد.
ساخت و ساز این جزیره در سال ۲۰۰۱ آغاز شد و اولین قسمت محل مسکونی این جزیره در سال ۲۰۰۶ به اتمام رسید. در سال ۲۰۰۷ این جزیره اولین و تنها جزیره مصنوعی در جهان شناخته شد. در آن زمان ۵۰۰ خانواده در آن جزیره خانه هایشان را تحویل گرفتند. در اواخر سال ۲۰۰۹، ۲۸ هتل در آن حوالی ساخته شد.
در جزیره جمیرا، چندین هتل قرار دارد. این هتل ها عبارتند از: هتل فرمونت پالم، کمپین هتل، ریکسوز پالم، آتلانتیس پالم، سافیتل، رویال کلاب، اوشنا، جمیرا زهبیل سرای، تیارا، وان اند انلی پالم، پالم جمیرا، بیچ آپارتمنت، والدورف هستوریا، آنانتارا، رویال بی و غیره.

بازدید از پالم جمیرا در تور ارزان دبی
پیچیدگی این مجموعه موجب شکایت برخی افراد شد. به دلیل پیچیدگی و تاخیر اتمام پروژه هر سال به سال دیگر موکول شد. این مجموعه شامل ۴۰۰۰ ویلا می باشد. یک دریاچه نیز از این جزیره عبور می کرد که به دلیل جزر و مد فراوان، آب این دریاچه راکد گشت.
در این منطقه رستوران های بسیار زیادی وجود دارند که برای مسافران تور دبی تجربه جالبی خواهد بود. جمیرا پالم همچنین دارای مغازه های بسیاری می باشد که همه دارای اجناس بسیار زیبا و برند هستند. همچنین سواحل خصوصی نیز در این منطقه قرار گرفته اند. بهترین مجتمع تجاری جهان به نام دبی مال نیز در این منطقه قرار گرفته است که دارای ۱۰۰۰ مغازه می باشد. همچنین آکواریوم و باغ وحش زیر آب نیز در این مجتمع تجاری قرار دارد.

بازدید از پالم جمیرا در تور دبی
برای رفت و آمد از این جزیره می توانید از قایق های پرسرعت و مونوریل استفاده کنید و از تور هایی که شرکت های مختلف به شما ارایه می کنند لذت ببرید.
از رستوران هایی که در این منطقه پیشنهاد می گردد، رستوران “میلک اند هانی” یا “شیر عسل” است که برای هر فرد، انتخاب مناسبی می باشد. این رستوران ۱۸۵ متر می باشد و در آن از قهوه های استرالیایی گرفته تا پنیر فرانسوی، روغن زیتون ایتالیایی و دیگر چیز ها که از کشور های مختلف به این رستوران آورده می شوند، وجود دارد.

جزیره جمیرا و تور دبی
مجتمع تجاری نخل
به شهروندان پالم جمیرا مژده می دهیم که مجتمع تجاری نخل در سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد. این مجتمع تجاری دارای ۲۰۰ هتل ۵ ستاره، چندین آپارتمان و یک پاساژ ۵ طبقه می باشد.
پل پالم جمیرا
پل پالم جمیرا در سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد و گفته می شود که این پل به مساحت ۶ متر روی دریاچه پالم جمیرا ساخته خواهد شد. این پل ۱۱ کیلومتر طول دارد و دارای ۲۰ دکه نوشیدنی و سوغاتی فروشی را در خود خواهد داشت. منظره خلیج عربی و آسمان خراش دبی به زیبایی از آن پل قابل رویت می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *