بازدید از منطقه بر در تور ارزان دبی

خانه در دبی
مناطق گران برای اجاره در دبی
مهر ۲۴, ۱۳۹۵
موزه پلیس دبی
موزه پلیس در تور دبی
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
نمایش همه

بازدید از منطقه بر در تور ارزان دبی

منطقه بر دبی

بازدید از منطقه "بر"  (Bur dubai area) در تور ارزان دبی

منطقه بر دبی


منطقه "بر" دبی، این مکان بیشتر مناطق دیدنی و توریستی دبی می باشد. مناطق دیدنی مانند موزه مشهور دبی و شورای قانونگذاران دبی. بر دبی در قسمت جمیرا واقع شده است برعکس منطقه دیره که دارای مناطق اقتصادی می باشد، منطقه بر دبی دارای کشتی هایی است که بدون تاخیر رفت و آمد مسافران تور دبی را تامین می کند. کشتی هایی که شامل رستوران های زیبا برای خوردن شام دارد و مانند دیره گلدسوک و بازار های مختلف ندارد. اما چیزی که میان دو منطقه مشترک است رستوران هایی ست که بسیار ارزان و خوشطعم می باشد.
اکثر مناطق دیدنی دبی در این روستا وجود دارد که عبارتند از:
منطقه الوهیدی
مابین سفارت انگلیس و موزه دبی که به تاریخ ۱۸۵۹ بر می گردد، یک ساختمان رنگی شنی قرار گرفته است که با برج های بادی به طور نقطه ای پیرامون ساختمان ها قرار گرفته است.
خیابان الوهیدی نزدیک به خیابان السیف می باشد.
خیابان الشینداقا

منطقه بر و تور دبی


به سمت دریاچه دبی که حرکت کنید، می بینید که نزدیک الفهیدی، این خیابان قرار دارد. این خیابان دارای مجموعه موزه ها و ساختمان هایی که هر کدام برای شرایط خاصی ساخته شده اند قرار دارد. می توانید از این خیابان در ماه های خنک تر با رزرو تور دبی بازدید کنید.
روستای هریتیج
پیشنهاد می کنیم از دهکده جهانی هریتیج در ماه های خنک تر دیدن کنید و حتما از اسطبل های آنجا بازدید کنید. در این دهکده می توانید آثار باستانی از مروارید، غواصی و غیره را ببینید. همچنین می توانید موزه اسب ها، شتر ها و خانه شیخ سعید المکتوم را نیز مشاهده کنید که پدربزرگ شیخ محمد ابن راشد المکتوم می باشد. این ساختمان در سال ۱۸۹۴ ساخته شده و اکنون به صورت موزه از آن بازدید می شود.

منطقه بر و تور ارزان دبی


بیت الوکیل
این منطقه به طور خطرناکی بر روی دریای دبی و روی یک پل چوبی قرار گرفته است. این رستوران عربی و مسافرنواز، واقعا ارزش دیدن دارد. به دلیل اینکه این رستوران در یک مکان متفاوتی می باشد طبیعی است که هزینه بیشتر از دیگر رستوران ها خواهید پرداخت.
خیابان هندی ها
در امتداد این کوچه باریک، دقیقا نزدیک موزه دبی، می توانید کلیسای هندی را که تنها مرکز هندویان می باشد ببینید. همچنین مغازه ها و بازار هایی وجود دارد که متعلقات مذهبی را به فروش می رساند. از پوسترهای هندی گرفته تا فیگورین های کوچک تر را در این مغازه ها پیدا خواهید کرد.
در آخر، غرفه ای را می بینید که در آن گیاهان گلدانی فروخته می شود.
قصر کاتماندو

تور دبی و بر دبی


به سمت این غذاخوری نپال که بسیار معروف است بروید و بهترین غذاهای این روستا را تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم ران مرغ را انتخاب کنید و می توانید، بخارپز کنید، سرخ کرده و همچنین داخلشان را با خوراکی های خوشطعم پر کنید.
بازار مینا
بین منطقه خالد ابن والد و الفهیدی، ۵۰ متر جلوتر به بازار مینا می رسید. این بازار را بهتر است در شب مشاهده کنید زیرا در آن زمان مغازه ها چراغانی می باشد. در این بازار از ساعت گرفته تا لوازم هنری و لباس های هندی را خریداری کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *