بازدید از جوما و خانه عبید تانی در تور دبی

جمیرا لیک تاور
بازدید از جمیرا لیک تاور (JLT) در تور دبی
شهریور ۱, ۱۳۹۵
چتربازی در تور دبی
چتربازی در تور دبی
شهریور ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

بازدید از جوما و خانه عبید تانی در تور دبی

جوما و خانه عبید تانی در تور دبی

بازدید از جوما و خانه عبید تانی در تور دبی

جوما و خانه عبید تانی در تور دبی
خانه جوما و عبید تانی، در سال ۱۹۱۶ ساخته شد. این خانه در منطقه قدیمی الشینداقه واقع شده است. این خانه از مکان های بسیار قدیمی است که در این منطقه ساخته شده است. این خانه در نزدیکی خانه شیخ سعید المکتوم واقع شده و یکی از مکان های تاریخیست که از لحاظ معماری، محلی وغیره بسیار جالب بوده و مسافران تور دبی از سراسر جهان را به خود جلب می کند. این مکان در سال ۱۹۹۸ بازسازی شده و فستیوال ها و رویداد هایی نیز در این مکان برگزار می گردد. نمایشگاه خطاطی عربی، نیز از جمله فعالیت هایی به شمار می رود که در این منطقه برگزار می گردد.
مسافران با تور ارزان دبی، شانس این را دارند که به طور کامل از یک خانه تاریخی که از ۲۰ اتاق و دو طبقه گسترده با معماری های محلی را تماشا کنند. همچنین می توانند از مناطق هنری و سلیقه ای که در زیبایی آن بکار رفته است یادداشت بردارند. صاحبان آن خانه، بسیار در نگهداری درست کوشا بوده اند بر اساس ساختمان زیبای این منطقه، این خانه دارای فضای رویایی می باشد. این خانه یکی از میراث دبی به شمار رفته و یکی از جاذبه های دیدنی دبی به شمار می رود. در خطاطی دبی در گذر زمان، نمایشگاهی به وجود آمد که دارای دو هدف بود. بخش اول در مورد خطاطی عربی و تاریخچه آن صحبت می کند و فاز هایی که باید برای خانه انجام بشود صحبت می کنند و دومین هدف، نشان دادن خط عربی می باشد. اصل خطاطی را باید از خطاطان بزرگ و سرشناس بشناسید. این نمایشگاه، در مورد ابزار خطاطی و ابزاری که با آن به خطاطی می¬پردازند، است.

بازدید جوما و خانه عبید تانی در تور دبی
این نمایشگاه، مکانیست که می توانید هنرمند های مختلف را ببینید. این منطقه را مسافرانی باید ببینند که علاقه به فرهنگ کهن عربی و خط عربی و وسایل هنری دارند. همچنین مسافران می توانند در مراسمی مانند سمینار، آموزش برخی از این فعالیت ها مانند: کارگاه های خطاطی، سمینار ها و کنفرانس های خطاطی عربی می باشد، شرکت کنند. مسافران همچنین با زبان عربی نیز آشنا می گردند. بازدید از این خانه به مسافران تور ارزان دبی، این دید را می دهد که بتوانند در مورد خانه های روستایی سوال کرده و از آن ها دیدن کنند. همچنین برای شهروندان باید بگوییم که می توانند با بازدید از این خانه در دبی، از جاذبه های طبیعی بهره مند شوند.

جوما و خانه عبید تانی در تور ارزان دبی
این اقامت گاه بسیار زیبا از چوب سندل، سنگ، نخل و دیگر چیز ها ساخته شده است که یک اقامتگاه و جایی برای زندگی که بتواند اسباب و لوازم آنان را در خود نگاه دارد. همچنین خطاطی عربی نیز یکی از کهن ترین کار هایی است که در این خانه انجام می شده است. بازدید کنندگان شانس دیدن این خطاطی زیبا را دارند و همچنین از این خطاطی و ارتباط مستقیم که بین قرآن مقدس و خطاطی وجود دارد هیجان¬زده خواهند شد.
این خانه دارای ۳۶۰۰ متر می باشد. روز ها و ساعت های کاری، ۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ می باشد.
هزینه ورودی ۳ درهم برای بزرگسالان و ۱ درهم برای کودکان می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *